כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מבוכים ודרקונים בעיר העתיקה

מאת: חדשות 'מפיק' /
02.09.2012
/ 14:55

אבירים אמיצי לב הנלחמים בדרקונים יורקי אש, קרבות אבירים על ליבן של נסיכות יפיפיות, משתה כיד המלך ועוד עשרות סצנות מרהיבות, דמויות מתקופת ימי הביניים, אבירים, מלכים, נסיכים, נסיכות בתלבושות מפוארות, רקדנים, ליצני חצר- כולם יגיעו ל'פסטיבל אבירי הלילה בעתיקה 2012 - אבירים ודרקונים', שחוזר לעיר העתיקה בירושלים. הפסטיבל יחל בתאריך 18/10 ויתקיים במשך ארבעה שבועות בימי חמישי.

במהלך הפסטיבל יוכל קהל המבקרים לפגוש עשרות אבירים, נסיכים ודמויות מימי הביניים, החיים בצילם של דרקונים מאיימים במיוחד. קרבות, סיפורי גבורה ומפגשים מפחידים עם אבירים ודרקונים. כולם ייצאו הישר מסיפורי האגדות וימלאו את סמטאותיה של העיר העתיקה בירושלים.

פסטיבל אבירים בעיר העתיקה פסטיבל אבירים בעיר העתיקה

שיתוף פעולה אומנותי חשוב יתקיים השנה בין קרנבל המסכות מוונציה ופסטיבל 'אבירי הלילה בעתיקה - אבירים ודרקונים'. האמן האיטלקי מאסימו אנדראולי, אחד ממנהליו האומנותיים של פסטיבל המסכות בוונציה, יגיע לקחת חלק בניהול האמנותי של הפסטיבל. מאסימו משמש גם כמנהל אמנותי של פסטיבל ימי הביניים ב- Monteriggioni שבאיטליה, מנהל אמנותי של הפסטיבל באורנס שבדנמרק, פסטיבל המסכות בטיוואן, היועץ ההיסטורי של פסטיבל האבירים בפרבזה שביוון ועוד.
 
בפסטיבל תופיע קבוצת אמנים גדולה מוונציה שתבצע לצד אמנים ישראליים מגוון מרהיב של הופעות, ריקודים עתיקים, קרבות אבירים ועבודה עם מסיכות. 
 
פסטיבל אבירים בעיר העתיקה ה
 
כל אזור העיר העתיקה החל משער יפו , חומות עיר דוד, רחבת ממילא, ככר המוריסטאן  והרובע הנוצרי יוצף  במלכים, נסיכים, אבירים ודרקונים במופעים מרהיבים הכוללים סצנות של מלחמות אבירים בדרקונים יורקי אש: דרקון גדול המגיע מחומות מגדל דוד אשר אביר רכוב עליו ומנהל קרב עם אבירים, כלוב היורד אל תוך תהלוכה, האביר מכניס את הנסיכה לתוכו ומתחיל קרב אבירים על הצלתה, דרקון ארוך מימדים נע בין כתלי השוק, שומר ביצת הדרקון, דרקון בעל שלושה ראשים, זקן חכם עומד בפתחו של שער חידות עתיק ועטור מסתורין והמבקרים צריכים לענות על חידותיו. 
 
הפסטיבל הינו יוזמת הרשות לפיתוח ירושלים, בשיתוף משרד ראש הממשלה ועיריית ירושלים, משרד התיירות ובניהול והפקת החברה העירונית 'אריאל'.
 
הפקה וניהול אמנות: ג'קי בכר 
 
פסטיבל אבירים בעיר העתיקה
(צילום: עמרי בראל / יח"צ)
 
 
לוקחים חלק באירוע? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר