כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כדורים פורחים למטרה

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.08.2012
/ 15:00

פארק תמנע, בשיתוף חברת ארקיע, יארחו בחול המועד סוכות (3-5/10) את אחת האטרקציות המרכזיות בין אירועי החג- מפגן של כדורים פורחים המגיעים לערבה ממגוון מדינות בעולם, שיופרחו מעל לפארק תמנע. 17 כדורים פורחים צורניים יגיעו בטיסות מיוחדות מתחרויות כדורים פורחים ברחבי העולם לפסטיבל 'תמנע באוויר'.

בין הכדורים הפורחים שיגיעו ארצה במיוחד לאירוע- הכדור הפורח הגדול ביותר בעולם בצורת איש חלל שיגיע מגרמניה, בלון המעוצב כמו אלפי בלונים קטנים שנוצר בהשראת הסרט 'UP' ויגיע לפסטיבל מאנגליה, כדור בצורת דרדס כחול שיגיע מבלגיה ועוד. 

מלבד הפרחת הבלונים בכל בוקר, יתקיים בפסטיבל, אותו מפיקה חברת 'טרגט מרקט', המופע 'NIGHT GLOW', כאשר בכל ערב, עם רדת החשיכה, יבערו הכדורים הפורחים ויהפכו לאורגן ענק של אורות ומוסיקה. בתום ספירה לאחור משותפת של הקהל כולו, תתחיל מוסיקה מתוזמנת מהכדורים כשהאורות מתחלפים בקצב המוסיקה כמו אקולייזר ענק שמופעל על ידי מנצח בלתי נראה.

בנוסף, הילדים יוכלו ליהנות ממופע של 'כוח הקצב' מערוץ הופ, להקת 'טררם' תעלה לבמה עם מופע קצב אנרגטי שיסחף את הקהל בריקודים ותיפופים, תיאטרון הבובות של ענת גיגר שבתאי, דון קישוט אביר הניקיון, מופע 'המעופפים' הוירטואוזי המשלב אקרובטיקה, פעלולים, אפקטים מיוחדים ומוזיקה חיה, סדנאות בנושאי אנרגיה, טבע, אקולוגיה ואיכות הסביבה ועוד ועוד. 

פסטיבל 'תמנע באוויר', 3-5 באוקטובר, פארק תמנע


פסטיבל כדורים פורחים בתמנע

פסטיבל כדורים פורחים בתמנע
(צילום: מורי חן, רעי בן צבי)
הפקה: פארק תמנע וארקיע

הפקה בפועל: טרגט מרקט

מפיקת תוכן: מאיה פוגל

מופע קצה: טררם
 
הנדסה ובטיחות: רשגד

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר