כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

דעה אישית- אכול ושתה כי מחר נמות?

מאת: יצחק שלו /
29.08.2012
/ 11:10

עשרות, אם לא מאות הפסטיבלים השוטפים את ישראל ושעליהם אנחנו מדווחים מדי שבוע בחדשות של 'מפיק' עלולים להביא למסקנה שהנה אנחנו נמצאים בימי פומפי האחרונים, דהיינו: "אכול ושגול כי מחר ניבול". הנה אנחנו הולכים למלחמה שבה נמות כולנו ורגע לפני, אנחנו רוצים לחגוג ולהינות ולחשוב שאין מחר. הדיכאון במיטבו.

אני לא שותף לדעה זו. נהפוך הוא, אני מאושר לחשוב שבקצה אחד ישנה ממשלה עם אג'נדה ברורה ומצד שני עומד "העם" עם אג'נדה משלו, שכלל אינה חופפת לזו של הממשלה.

הממשלה מנסה להפחיד מסיבותיה, מטילה עלינו גזירות כלכליות, מאיימת עלינו במיתון, מפזרת את כספנו בין מקוואות לגבעות, סוללת ומרחיבה כבישים במקומות הכי לא נדרשים והציבור, נאמן להיסטוריה היהודית, "ככל שיכו אותו כן ירבה ויפרוץ", מגיב הפוך.

הממשלה רוצה שנתכנס לתוך הקונכיה וניתן לה לעשות את מה שטוב לעם ישראל והציבור יוצא לרחובות כדי לחגוג. פסטיבלי רחוב, פסטיבלי מוסיקה, פסטיבלי בננות ופסטיבלי עגבניות. כל סיבה היא סיבה למסיבה וגם פשיטות של אלף אנשי מס הכנסה על דוכני מכירה בפסטיבלים לא יכבו את השמחה.

ואני אומר, שרק יימשך כך, לפחות עד לבחירות כדי ששוב נבחר את אלו שמתעמרים בנו ומנסים להשבית שמחות וכך הלאה והלאה... עד ההכרעה.

יצחק שלו הוא אחד מבעלי 'איטקס שרותי תערוכות בע"מ', 'שבל חברה לארגון תערוכות בע"מ' ו- EXPOEXPO, מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל, ושותף בתערוכות רבות בעולם.
 
(תמונת מסגרת: sciencemadesimple.co.uk)
תגובות
אין תגובות למאמר