כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חיש גד חינוכי בפורום הפיס לחינוך

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.08.2012
/ 10:00
ביום חמישי שעבר (23/8) התקיים ב'מדיטק' חולון 'פורום הפיס לחינוך' -  ארוע שנתי שנתמך על ידי 'מפעל הפיס' ועוסק בסוגיות החינוך הבוערות. המוזמנים הרבים שגדשו את המקום קיבלו בהרשמה כרטיסי גירוד ייחודיים של מפעל הפיס, כשלמעשה נקודות הזכייה מתורגמות לציוד לבית הספר ,אותו תרמו לעמותת 'לשובע', שנבחרה כמקבלת התרומה ע"י מארגני הכנס עצמו.
 
לקראת פתיחת שנת הלימודים ילדים רבים מתקשים להשיג את כל צרכי בית הספר. קבוצת מיתוס שהייתה אחראית על כל ההפקה והקריאייטיב של מתחם 'מפעל הפיס' באירוע ביקשה להדגים את תרומתו של מפעל הפיס לחינוך ולקהילה באופן מוחשי וגייסה את עזרת האורחים בפורום בסיוע לילדים נזקקים. לאחר שגירדו המשתתפים את כרטיס הגירוד הגיעו למתחם של מפעל הפיס, שם מילאו קלמרים בציוד לבית הספר (מחדד, עפרונות, טושים, מספריים וכד') על פי תוצאות הכרטיסים שגורדו. באותה עמדה ניתנה גם האפשרות להכניס לכל קלמר ברכה אישית לקראת שנת הלימודים הקרובה לתלמיד שיקבל את התרומה.
 
בין השאר היו במקום יו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין, ויו"ר האופוזיציה לשעבר, ציפי לבני, שאף בחרה לתת הקדשה אישית לאחד מאותם הילדים שיקבלו את התרומה.  "תדעו שרק אם תחליטו, תצליחו להגשים את החלומות שלכם", כתבה לבני. 
 
עמותת 'לשובע' שתקבל את התרומות, היא עמותה המאגדת בתוכה בין השאר גם עזרה לדרי רחוב, עזרה לנערים בסיכון וחלוקת בגדים מיד שנייה לנזקקים.
 
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  לא עדיף שם עברי