כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פאזה חינוכית

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.08.2012
/ 12:06

חברת ההפקה והתוכן 'פאזה' תפיק את כנס חיפה לחינוך 2012 שיתקיים מחר (22/8) באודיטוריום חיפה, בשיתוף עיתון העיר (מבית רשת שוקן) ועיריית חיפה.

כנס החינוך נערך מזה 6 שנים, כאשר בשלוש השנים האחרונות הוא נערך בחיפה. זה הוא כנס חינוכי מרכזי, הנערך באופן מסורתי מספר ימים לפני תחילת שנת הלימודים. אל הכנס יגיעו יו"ר מפלגת העבודה ח"כ שלי יחימוביץ', ראש העיר חיפה יונה יהב, יו"ר ועדת החינוך של הכנסת ח"כ ד"ר עינת וילף, מנכ"ל ומייסד ערי חינוך יעקב הכט, יו"ר ארגון המורים רן ארז ועוד. 

הכנס השנה יעמוד בסימן הדיבייט החינוכי הראשון, ובו ייערכו דיבייטים (תחרויות ויכוחים) בנושאים חינוכיים מרכזיים בפיקוחו של אלוף העולם בדיבייט, יוני כהן אידוב, ובהנחיית איש התקשורת ניב רסקין. 

הנושאים שיועלו בדיבייט- 'בין לימודי ליבה לחוק טל'- האם יש קשר בין הפטור מגיוס לפטור מלימודי ליבה? 'הכתובת על הלוח'- מה האחריות של מערכת החינוך למקרי האלימות הקשים והאם לא נהפכנו ליברליים מידי? 'נמדדים או לומדים'- למה צריך כל כך הרבה בגרויות והאם המערכת לא עסוקה יותר מדי במדידות? 

בכנס תתארח פרופסור כריסטינה קומפליינן מאוניברסיטת הלסינקי, מחברת הספר Socila Interactions in Multicultural Settings, שתספר על סוד ההצלחה של מערכת החינוך הפינית, המדורגת במקום הראשון בעולם בהישגי תלמידיה. אשת התקשורת אילנה דיין תראיין אותה אחד על אחד.

בסיום הכנס יוענק פרס ראש העיר חיפה לחינוך על ידי ראש העיר חיפה יונה יהב והשופט בדימוס דן ביין יו"ר ועדת הפרס, ויתקיים קוקטייל חגיגי.


הפקה: פאזה

רישום: מיינט

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר