כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לאחר הפסקה של שנתיים - מירוץ חולון חוזר

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.08.2012
/ 13:32

מירוץ חולון ל-10 ק"מ, אשר נחשב לאחד המירוצים המקצועיים בארץ, חוזר לאחר הפסקה בת שנתיים, ויתקיים ב- 19 לחודש אוקטובר הקרוב. המירוץ בחסות מותג נעלי הריצה והספורט 'סאקוני' מושך לחולון באופן מסורתי אלפי רצים מכל רחבי הארץ בכל הגילאים, לתחרות יוקרתית על זכייה לא רק במקומות הראשונים, אלא גם בקטגוריות הגיל השונות- עד גיל 70 פלוס.

במקביל למירוץ התחרותי לבוגרים, יתקיימו מרוצים לנוער במסגרת אליפות ישראל לגילאי 19- 5 ק"מ לנערים, ו-3 ק"מ לנערות. אל עשרות המתחרים הטובים בארץ יצטרפו 3,000 תלמידי שכבות י"א – י"ב מ- 10 מוסדות החינוך בעיר, שיקיימו תחרות אישית וקבוצתית ביניהן. 

מסלול המירוץ ל-10 ק"מ יעבור בשדרות המרכזיות בעיר, בכבישים שטוחים, המאפשרים לרצים לרוץ בנוחיות ולמצות את יכולתם. לאורך הדרך ימתינו לרצים מעודדים, לא רק העוברים ושבים, אלא גם קבוצות עידוד של בתי הספר בעיר שיקבלו את פניהם, כמו גם- 3 תחנות מים לאורך הציר שיספקו להם בקבוקי שתייה ומקלחת מים שתצנן את חום גופם.

באזור הכינוס בפארק פרס, ימתינו לרצים 'אקספו' של מוצרי ספורט ובריאות והפנינג ססגוני עם מופעים וקצב. ביום האירוע תעניק חברת 'סאקוני' לרצים ולצופים הנחות על מגוון נעליים, ביגוד,שעונים, תיקים ואביזרים לריצה והליכה.


מירוץ חולון
(צילום: טל קירשנבאום)
תגובות
אין תגובות למאמר