כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ירושלים רוכבת

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.08.2012
/ 13:42
תשכחו את כל מה שחשבתם על הקששר הבלתי האפשרי בין ירושלים ההררית לאופניים, כי בחול המועד סוכות הקרוב עיריית ירושלים, בשיתוף מסע גלגלי אהבה ופארק ירושלים, יקיימו לראשונה אירוע רכיבה משפחתי. זהו האירוע המקדים למסע 'גלגלי אהבה' ה- 13, אשר יתקיים בנובמבר הקרוב, בו צפויים להשתתף אלפי רוכבים מהארץ ומחו"ל.

אירוע הרכיבה יוזנק במעמד ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, ויו"ר הרשות לפיתוח ירושלים- משה לאון, שיצטרפו גם הם לרכיבה בשבילי הפארק ובכך ייתנו את האות לפתיחת אירועי שנת הבר מצווה של מסע 'גלגלי אהבה'.

פארק ירושלים יפתח לראשונה למשפחות במגוון מסלולי רכיבה: מסלול 'בשבילי הפארק', מסלול משפחתי קצר בשביל סלול בעמק הארזים המיועד לכל המשפחה ומסלול 'עמק הארזים ועמק מוצא' ברמת קושי בינוני לרוכבי שטח מיומנים. ההכנסות מדמי הרישום לאירוע יועברו כתרומה למען שיקום ילדי בית החולים אלי"ן במסגרת מסע האופניים גלגלי אהבה.  
במהלך האירוע, מוזמנים הרוכבים המנוסים והמתחילים ליהנות מרכיבה עצמאית בשטחים הפתוחים העוטפים את העיר – בעמק הארזים ובעמק מוצא. לאורך השבילים ימוקמו תחנות מידע עם מדריכים שיספרו על השטח ועל הפארק. 
 
עשרות קילומטרים של שבילי אופניים והזרוע עוד נטויה
 
בפארק ירושלים מוכשרים כיום מעל ל-25 ק"מ של שבילי רכיבה לכל המשפחה שיתחברו לשביל טבעתי באורך של 43 ק"מ שיעטוף את העיר כולה לכשיסתיים פיתוחו.

האירוע מתקיים במסגרת חגיגות ה- 13 למסע האופניים גלגלי אהבה שיתקיים בין התאריכים 11-15 בנובמבר 2012 מערד לירושלים. בנוסף יתקיים השנה ביומו האחרון של המסע מפגן רכיבה ברחבי ירושלים שיעבור בשבילי פארק ירושלים.

 
ירושלים רוכבת
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר