כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'FOOLS GOLD' תחמם את הצ'ילי פפרס בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.08.2012
/ 12:10

להקת 'Fool's Gold' תחמם את 'RED HOT CHILI PEPPERS' בהופעתה בישראל בספטמבר הקרוב.

הלהקה הוקמה בלוס אנג'לס על ידי הסולן והבסיסט לוק טופ, יליד תל אביב שהיגר עם הוריו לארה"ב בגיל צעיר, והגיטריסט לואיס פסקוב. השניים אספו סביבם אנסמבל של מוזיקאים מעולמות מוזיקה שונים ושילבו בין מקצבים ומלודיות אפריקאיות ממאלי, אתיופיה ואריתריאה עם מוסיקת סול, רוק, והשפעות של מוסיקת דאנס של שנות ה- 80. אלבומם הראשון 'Fool's Gold' שיצא ב- 2009 נכתב ברובו בשפת האם של טופ, עברית, ולפני כשנה יצא אלבומה השני 'leave No Trace', הפעם באנגלית. 

הלהקה נבחרה לחמם את סיבוב ההופעות של 'רד הוט צ'ילי פפרס' באנגליה ואירלנד בנובמבר האחרון, וכך היתה להקת האינדי הראשונה ששרה בעברית באולם ה-O2 היוקרתי בלונדון. כעת הפפרס עומדים להגשים חלום נוסף לסולן ומייסד הלהקה הצעירה- לסגור מעגל ולהופיע לראשונה מול קהל ישראלי בארץ הולדתו.  

70 אנשי צוות ו- 750 מ"ר של במה
 
הפפרס ינחתו בישראל במטוס פרטי כשהם מלווים ב 70 אנשי צוות. הם יגיעו עם משפחותיהם וישהו בארץ ימים ספורים. יחד עם הפמליה הצפופה יתלווה השף הצמוד, אנשי האבטחה האישיים ועוד.

ההכנות למופע בפארק הירקון יחלו כבר ב- 1 לספטמבר כאשר צוות של כ- 100  אנשי במה אמונים על הרכבת הבמה ומערכות התפעול המשוכללות, למעלה מ- 380 מ"ר של מסכי וידיאו, מערכת סאונד המתקדמת בעולם לראשונה בישראל, 12 פולוספוטים, ולמעלה מ- 750 מ"ר של במה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר