כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גן השלושה משיקים את הלילה

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.08.2012
/ 14:50

בערב יום שני שעבר (6/8) התקיים אירוע השקת תאורת הלילה ב'גן השלושה'.

פרויקט תאורת הלילה בגן הלאומי 'גן השלושה' יצא לדרך לפני שנתיים כחלק מעבודת תכנון ועיצוב של הגן. קיבוע גופי התאורה בגדות הבריכה ומתחת לפני המים נעשתה תוך עבודה מאומצת של ייבוש המים, הורדת מפלס הבריכה, חציבה ידנית בקירות ותיקונם.

חברת 'מעוזים יזום והפקה' נבחרה להפיק ערב מיוחד ואינטימי על שפת הבריכה המוארת. כבר עם הגעת האורחים לשער הכניסה לפארק המוכר לכולם, הם חשו באווירה שונה מהמוכר להם- את פני האורחים קיבל בר יין עשיר של יקב 'כרמי נטופה' ובו חמישה סוגי יינות שונים. כך הם יכלו להתפנק, ללגום ולהירגע על הדשא עם כוס יין איכותי. לאורך דרך הכניסה המובילה לבריכה שובצו פנסים סינים מעוטרים ולפידים בוערים, אשר הכניסו את האורחים לאווירת האירוע ויצרו תאורת ערב עדינה שהתכתבה עם הבריכה המוארת.

במתחם הבריכה יצרה החברה אווירת קוקטייל חגיגית- על הדשא פוזרו פינות ישיבה אלטרנטיביות, מחצלות לבנות, פופים וכריות למנוחה רגועה ואינטימית של האורחים. בנוסף פוזרו בפינות שונות סביב הבריכה ארבעה מטפלים אשר באופן לא מחייב הזמינו את האורחים לעיסוי לבקשתם על מזרני עיסוי מקצועיים ואיפשרו לאורחים להשתחרר מהיום הארוך וליהנות מהרוגע והשלווה שהמקום משדר, וכל זאת לאור תאורת הבריכות שהיוותה תפאורה לכל אורך הערב.

במהלך הערב הוגשה ארוחת ערב חלבית וקלילה במתכונת של קוקטייל. במקביל עמד לשירות האורחים אספרסו בר חופשי לאורך כל הערב אשר הגיש קפה על סוגיו השונים, שתייה קלה, ומבחר חליטות תה מרגיעות ומרעננות ולצידם עוגיות יבשות להמתיק את החך.
לאלו שירצו לרחוץ בבריכות ולשכשך רגליים, חולקו מגבות ממותגות בלוגו הפארק, אשר נשארו איתם לאחר מכן כמזכרת מערב מיוחד זה.

השקת תאורת לילה בגן השלושה

השקת תאורת לילה בגן השלושה

השקת תאורת לילה בגן השלושה

השקת תאורת לילה בגן השלושה

השקת תאורת לילה בגן השלושה
(צילום: דוד עינב)


לקוח: רשות הטבע והגנים- גן לאומי גן השלושה

מקום: גן לאומי גן השלושה

חסות: יקב כרמי נטופה

אספרסו  בר: פרסקו בר קפה

קייטרינג: נילי כהן מינץ

הגברה: פאניקה
תגובות
אין תגובות למאמר