כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרס חדש בכנס העיתונאים

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.08.2012
/ 12:35

אגודת העיתונאים בתל אביב תעניק השנה לראשונה, במסגרת 'כנס אילת לעיתונות 2012', פרס למצוינות בעיתונות דיגיטלית בחסות Google. מטרת הפרס, העומד על סך של 15,000 שקלים, לציין מצוינות, חדשנות ומקוריות, בשימוש באינטרנט להעצמת הסיפור והסיקור העיתונאי.

הזוכה ייבחר על ידי ועדה אשר תורכב מנציגי אגודת העיתונאים ו'גוגל'. הפרס יוענק לו בטקס חגיגי בערבו השני של הכנס, ב- 5 בנובמבר.

'כנס אילת לעיתונות 2012' ייערך זו השנה השישית באילת, בין התאריכים 4-7 בנובמבר במרכז הכנסים של מלון 'הרודס' אילת של רשת פתאל. בכנס צפויים לקחת חלק כ-1500 אנשי תקשורת, עיתונאים, שרים, חברי כנסת, אנשי אקדמיה וכלכלה. 

השנה מתקיים הכנס בשבוע שבו מתקיימות הבחירות בארה"ב ובפתיחה של שנת בחירות בישראל. הכנס ידגיש את האתגרים המיוחדים והרגישות הנדרשת מכלי התקשורת בסיקור המערכת הפוליטית, בעיקר בתקופת בחירות. צפויים מפגשים מרתקים עם פוליטיקאים ופאנלים מיוחדים שיעסקו בדיון נוקב בסוגיות אלה.

גם השנה יתקיימו במהלך ה30 פאנלים במגוון נושאים, ובהם האילוצים והקשיים של כלי התקשורת בישראל והמשך המאבק על חופש הביטוי, צבא משטרה ותקשורת, כלכלה וחברה. תשומת לב מיוחדת תוקדש להתפתחות הניו מדיה ויחסי הגומלין בינה לתקשורת המסורתית.
תגובות
אין תגובות למאמר