כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חשיפה: יש ים בירושלים!

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.07.2012
/ 11:03

חברת עדן, החברה לפיתוח מרכז העיר ירושלים, בשיתוף עיריית ירושלים, קרן ג'נסיס וקרן ירושלים, תקיים במרכז העיר ירושלים, במהלך חודש אוגוסט את פסטיבל החוצות הרב- תחומי 'ים בירושלים'- מופעי חוצות מפתיעים ולא שגרתיים של קבוצת תיאטרון מסתורין בשיתוף עשרות אמנים רב תחומיים מובילים. 

הפסטיבל יתקיים במתחם 'אבן ישראל' השוכן בין הרחובות אגריפס ויפו במרכז העיר ירושלים, בין התאריכים 8-9 לאוגוסט. באירוע יציגו מופעי 'תיאטרון המסתורין', בשיתוף צלמים, פסלים, ציירים, מעצבים, ואמני וידיאו וסאונד. כל אלה יעניקו מבט עכשווי ומקורי על העיר ירושלים תחת הדימוי 'ים בירושלים'.

במסגרת הפסטיבל יוצגו כעשרים יצירות שונות, המעוררות שיח אומנותי מהפנט הסוחף את הקהל אל תוך עולם פנטסטי. קבוצת תיאטרון המסתורין (בניהולה האומנותי של יוליה גיניס) תיצור מופעים תלויי מקום לרבות מיצגים של בובות ענק ודמויות שטח שיפתיעו את הצופים מתוך המרפסות. במקביל מיצבי ווידאו יוקרנו על קירות הבניינים הסמוכים, לחישות וצלילים יעטפו את המטיילים בתוך הסמטאות כאשר על כל המתחם תאיר תאורה אמנותית. 

כמו כן, המסעדות הממוקמות סביב המתחם ביניהן יציעו בימי הפסטיבל תפריט מיוחד במחירים מיוחדים וכמה מהן אף יציגו תערוכות של ציורי האמנים. בין היצירות השונות יוקרנו על בנייני המתחם צילומים דוקומנטריים שצולמו בירושלים על ידי הצלמת יוליה קומיסרוף, יוצגו דיוקניו העוצמתיים של דוד דקטור, ציוריו של יעקב פלדמן, בובות של מעצבת התפאורה אולגה גורביץ'. ויצירות של אמנים נוספים. 

ים בירושלים

ים בירושלים
(צילום: יח"צ)

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר