כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בית לאמהות אתלטיות

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.07.2012
/ 13:51

מותג הענק 'פרוקטר אנד גמבל' קיבל היום את פניהן של אימהות ומשפחות הספורטאים האולימפיים ב'בית המשפחה' שהקים המותג בלונדון. 

הבית, נועד להעניק לאימהות ולמשפחות הספורטאים מכל העולם מקום להירגע, לנוח ולהיות יחדיו, ויעמוד לרשות האימהות והמשפחות של יותר מ- 10,000 ספורטאים אולימפיים מרחבי העולם.

בית המשפחה של החברה תוכנן כדי להציע לאימהות ולמשפחות את הנוחות של הבית ולספק להן את כל מה שהן צריכות, כדי שיוכלו לעודד את הבנים והבנות שלהן במהלך התחרויות.

בבית יוכלו האמהות ובני המשפחה ליהנות מכלל המותגים של 'פרוקטר אנד גמבל'. בנוסף לטיפולי יופי של מותגי Cover Girl ו-Olay, חדר משחקים לילדים של Pampers ושירות כביסה של טייד ואריאל, הבית מציע אפשרות לצפות בתחרויות, ארוחות וגישה לאינטרנט כדי שמשפחות יוכלו לשמור על קשר עם יקיריהן שנשארו בבית.

באירוע פתיחת הבית , בנוכחות מנהל השיווק העולמי ב'פרוקטר אנד גמבל', מארק פריצ'ארד, השתתפו אימהותיהם של כמה מהאתלטים המפורסמים העולם, בהם השחין האמריקאי ריאן לוכטה, שחקן הבדמינטון הסיני לין דאן ורוכב האופניים הבריטי וספורטאי השנה, סיר כריס הוי. באירוע צפו האימהות בהופעה בלעדית של הזמרת הבריטית רבקה פרגוסון, כוכבת תוכנית הטלוויזיה הבריטית 'The X Factor'.

בית המשפחות של פרוקטר אנד גמבל
מארק פריצ'ארד וחברות
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר