כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מי יהיה מלך הגאוצ'ו?

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.07.2012
/ 15:55

רשת מסעדות הגריל הדרום אמריקאי 'אל גאוצ'ו' יוזמת ומוציאה לראשונה בישראל את מסע 'מלך הגאוצ'ו'- מסע חוויתי בעקבות הבוקרים הארגנטינאים, הגאוצ'וס. במסגרת המסע, נבחרת של 15 אנשים שיבחרו בתהליך מיונים פתוח לקהל הרחב, ייכנסו לנעליו של הבוקר הארגנטינאי למשך שלושת ימי המסע, יעלו על הסוס וינסו למצוא את מלך הגאוצ'ו הישראלי.

מסע מלך הגאוצ'ו, יתקיים בתאריכים 5-7 בספטמבר 2012 ויהווה המסע הראשון ממסורת, שעתידה להתקיים כל שנה בתקופה זו, בחסות 'אל גאוצ'ו'.

במהלך המסע, שכולל שליטה בעדרי בקר, רכיבה על סוס אישי צמוד לכל בוקר, חווית שטח בשדות מרעה ולינה בשטח, יטפלו הבוקרים הישראלים  בעדרי בקר ויעבירו אותם ממרגלות הר כנען, דרך לינה בגדות הירדן ההררי  אל עין זיתים, בה יסיימו  את המסע .

חלק נכבד מתרבות הגאוצ'ויים שיועבר במסע הוא סדנאות לגילוי סוד טעמו של הבשר הארגנטינאי, אופן בחירת נתחי הבקר, שיטות התיבול ואת הצלייה הייחודית העטופה בניחוחות וטעמים עסיסיים. סדנאות הבשר במהלך המסע יועברו על ידי ניקי גרנר- השף של אל גאוצ'ו.

בין הסדנאות שיעברו המשתתפים: מה מידת הצלייה הרצויה לאנטריקוט, איך מכינים צ'וריסו, חלקי הבקר והשימוש בהם, התאמת יין ואוכל, ועוד. 

בימים אלה החל תהליך ההרשמה שמקודם בשיתוף עם ynet ובעמוד הפייסבוק של אל גאוצ'ו, כאשר לאחר סיום ההרשמה יתבצעו 2 ימי מיון שיכללו תחרויות בעבודת צוות, רכיבה על סוסים, משימות שטח, התנסויות שונות בבשר, מבחנים פסיכולוגים, ועוד, בסופם יבחרו 15 הגאוצ'ויים שיצאו למסע.
תגובות
אין תגובות למאמר