כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שימו חתיכים בקלפי

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.07.2012
/ 10:37

לפני 24 שנים, ערב הבחירות לכנסת- שנת 1988, החליט הזמר והיוצר מאיר אריאל לצאת למסע בחירות משלו ברחבי הארץ. הוא אסף כמה חברים מוזיקאים ובמשך שבוע הם חרשו את הפריפריה, כשהם עוצרים בכיכרות ומופיעים בפני הקהל הסקרן.

בסוף אוגוסט תצא להקת 'כל החתיכים אצלי' בשיתוף בירה מכבי למסע הופעות ברחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, בעקבות 'מסע הבחירות של מאיר אריאל', כמעט 24 שנים אחרי מסע הבחירות המקורי.

בתוך המחאה וסוגיות כמו הבחירות והשלטון, הלהקה תתרחק מתל אביב אל הפריפריות ותחקור, דרך המוזיקה, מה השתנה במדינה מאז ועד היום, מי הם תושבי הפריפריות ומה התרבות שאותה הם צורכים. 

במסעם, יעצרו להופיע בערים בהן עצר מאיר אריאל במסע הבחירות המקורי. בנוסף, לצד הופעות 'גרילה' ברחוב, יופיעו במוסדות חינוך, מוצבים צבאיים ומועדונים חברתיים, מתוך כוונה להצדיע לעתיד החינוך בארץ, שרק הוא יכול להשפיע על דור חדש וטוב יותר. חברי הלהקה יוצאים לפגוש פנים מול פנים את כל שכבות העם, התלמידים, החיילים, תושבי הפריפריות.

כל החתיכים אצלי
(צילום: מיכאל טופיול)

הכניסה לכל ההופעות במועדונים היא חופשית לגמרי או בסכום סמלי (10 ₪) וההופעות פתוחות לקהל הרחב. ההופעות יכללו את שירי האלבום החדש, '2#', שיצא הקיץ, ומיטב שירי אלבומם הראשון, הנושא את שם הלהקה. שיאו של מסע ההופעות יתקיים על הדשא של קיבוץ משמרות, הקיבוץ של מאיר אריאל, שם ייפגשו למופע משותף עם מחצית להקת 'קאריזמא' המקורית שלו - יהודה עדר ויואב קוטנר. המופע יכלול, פרט לשירי הלהקה, גם ביצועים מיוחדים לשירי להקת 'תמוז' ושירי מאיר אריאל. בהופעות יחולקו בקבוקי בירה מכבי לרווחת הקהל הרחב.

המסע יתועד לטובת סרט תיעודי על ידי הבמאי חן שיינברג (יוצר הסרט התיעודי 'שמיים שרוטים של גלויה', אודות להקת 'נושאי המגבעת'), ועתיד לצאת בשנה הבאה לרגל 25 שנים ל'מסע הבחירות של מאיר אריאל'.
 
תגובות
אין תגובות למאמר