כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

התפתחויות נוספות במלחמת 'הוכמן ושכטר' ו'עידן חדש'

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
17.07.2012
/ 11:34

פסק דין שניתן ביום חמישי האחרון (12/7) בבית המשפט העליון על ידי השופט ס' ג'ובראן דחה את בקשתם של משה הוכמן ואריק שכטר לעיכוב פסק הדין בתביעתם כנגד 'המילניום השלישי בע"מ' ו'עידן חדש בתיירות בע"מ' עד לאחר שתנתן החלטה בערעורם על ההחלטה.

כזכור, פסק הדין האמור ניתן אתמול לפני כחודשיים על ידי שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב דניה קרת-מאיר, ולפיו הוחלט כי חברת 'הוכמן ושכטר הפקות' לא תוכל להתחרות ב'עידן חדש בתיירות' ו'המילניום השלישי' מקבוצת IDB. כמו כן, נאסר על הוכמן ושכטר להעסיק עובדים שהיו קשורים לחברות.

הסיפור התחיל כשאריק שכטר ומשה הוכמן, שהקימו את 'עידן חדש בתיירות' לפני כארבע עשרה שנים, התפטרו מההנהלה בעקבות סכסוך עסקי עם שותפיהם החדשים, עזבו את הדירקטוריון ופתחו את 'שכטר והוכמן הפקות'. IDB מצידם, הגישו בקשה לצו מניעה ובמקביל את התביעה המדוברת.

בפסיקה שניתנה בחמישי האחרון דחה בית המשפט את בקשתם של הוכמן ושכטר לעכב את ביצוע גזר הדין (הווה אומר לעצור את פעילות החברה י.ש) עד מתן הפסיקה בערעורם, בטענה שמאחר והתקופה שנותרה לתניית אי התחרות מצידם  קצרה יחסית וקיימת אפשרות שעד שתינתן הפסיקה עשוי לעבור הזמן ולייתר את הערעור והתביעה כולה.

שני הצדדים העדיפו לא להגיב לידיעה.
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  שונאת מלחמות!