כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עבודה גלילית עם 'מעוזים'

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.07.2012
/ 11:53

מעל חמשת אלפים אנשים ביקרו ביום שלישי האחרון (10/7) ביריד התעסוקה שהתקיים בפארק רבין, שבמגדל העמק- יריד התעסוקה גליל 2012. היריד, פרי יוזמתם של המשרד לפיתוח הנגב והגליל והרשות לפיתוח הגליל, נערך בשיתוף משרד התמ"ת, משרד הקליטה, הרשות לפיתוח כלכלי של המגזר הערבי, הדרוזי והצ'רקסי, עיריית מגדל העמק, שירות התעסוקה הישראלי, התאחדות התעשיינים, תנועת המושבים ומרכזי הצעירים בצפון

היריד, הראשון מסוגו ובהיקפו, נועד לצמצם את נתוני האבטלה, לעדכן וליידע את התושבים המתגוררים בגליל בדבר המשרות הקיימות באופן מרוכז, ובנוסף, למשוך אוכלוסיה איכותית לגליל המחפשת איכות חיים לצד תעסוקה הולמת.

במשך היריד, שהופק על ידי חברת 'מעוזים', הוצעו מגוון של כ-3,000 משרות שונות,ע"י כ-200 מעסיקים, ארגונים  וחברות רבות מהמובילות במשק הישראלי. בין החברות שלקחו חלק ביריד: רפאל, שטראוס, תנובה, ד"ר פישר, בנק דיסקונט, צה"ל, יוניליבר ועוד.  
 
היריד, אליו התנקזו כל המעסיקים וכל דורשי העבודה בגליל, בגולן ובעמקים, תרם ליצירת מאגר עצום של משרות ואפשרויות תעסוקה בצפון ויצר קשר בלתי אמצעי בין מעסיקים ומחפשי עבודה ושידוכים לטובת ולתועלת שני הצדדיים. 
 
מלבד דוכנים רבים של מעסיקים ומציעי עבודה, המשתתפים התנסו בדוכני כתיבת קורות חיים, תרגום קורות חיים, גישה לחברות השמה, סיוע של היחידה להכוונת חיילים משוחררים, ומפגש עם שירותים מכווני תעסוקה נוספים.
 
כמו כן, התקיים "ספידייטינג" תעסוקתי, שצולם ושודר ובמסגרתו הוצבו מספר עמדות של מעסיקים והופנו אליו דורשי העבודה מתאימים ואמיצים. בעמדות המעסיקים הוצבו נציגי חברות ומנהלי שיווק אשר ראיינו במשך של עד שתי דקות דורשי עבודה. בתום שתי הדקות לחצו על הפעמון ומיד המועמד עבר לעמדה השנייה והתראיין המועמד הבא. 
 
האירוע צולם וסוקר ע"י חדשות ערוץ 2, ערוץ  הטיולים  ובשידור ישיר של רדיו קול רגע
 
 יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל

יריד התעסוקה גליל
סילבן שלום וחברה

יריד התעסוקה גליל
(צילום: ההפקה)
 
 
לקוח: הרשות לפיתוח הגליל
 
מקום: פארק רבין, מגדל העמק
 
הגברה- נענע
 
הצללה- אותנטים
 
מתחם מזון- קפה קפה יפעת
תגובות
אין תגובות למאמר