כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תחרות בשלושה מימדים

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.07.2012
/ 10:55
חברת התלת מימד דאסו סיסטמס (Dassault Systemes), השיקה תחרות מקוונת תחת הכותרת: 'IF WE DREAM'. במסגרת התחרות, אנשים מכל רחבי העולם מוזמנים לשתף את הרעיונות החדשניים ופורצי הדרך שלהם לשינוי העולם, ולזכות בפרסים כספיים בהיקף כולל של 15,000 דולר. 

אתגר ה-IFWE פשוט מאוד, וכל שנדרש על מנת להשתתף הוא לכתוב משפט באורך מקסימאלי של 140 תווים שמתחיל במילים "IF WE", ולשתפו בכל אחד מערוצי האינטרנט והמדיה החברתית של 'דאסו סיסטמס', כולל בעמוד הפייסבוק של 'דאסו סיסטמס ישראל'. הזוכים במקומות הראשונים ייבחרו לפי צוות שיפוט המורכב מאנשים בעלי חזון שהגשימו את החלומות שלהם, ומנציגי החברה.

IFWE משקף את ההכרה כי שיתוף פעולה חדשני תמיד כרוך שאלות שמתחילות במילים "אם אנחנו...", ובעמוד התחרות ניתן ללמוד כיצד חוויות ב-3D מאפשרות לאנשים חדשניים ובעלי חזון, לחקור ולהעלות ללא הרף רעיונות עתידיים ולפעול יחד כדי לעשות זאת. 

התחרות מתקיימת כחלק מקמפיין גלובלי לקידום אסטרטגית ה-3DEXPERIENCE עליה הכריזה החברה באחרונה, שמציגה גישה חדשנית המתבססת על פלטפורמת 3D חווייתית, אשר תשנה את הדרך בה חברות מובילות בתעשייה ומשווקים יפיקו ערך עבור צרכני הקצה שלהם.

דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס
(תמונות: דאסו סיסטמס)

תגובות
אין תגובות למאמר