כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-9' יתקיים בשבוע הבא במודיעין

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.07.2012
/ 9:40

'פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-9' יתקיים בשבוע הבא במודיעין. ברייקדאנס, פארקור, ראפ, גרפיטי, ביטבוקס, רולרבליידס, היפ הופ, סקייטבורד, אופני פעלולים, קפוארה, תיקלוט ומגוון ריקודי רחוב, וגולת הכותרת של הפסטיבל: 'מוקדמות לאליפות העולם בברייקדאנס' לקבוצות וליחידים. 

'קרב השנה' (Battle Of The Year), תחרות בעלת שם עולמי חוגגת 22 שנות פעילות. ניתן להגדירה כליגת האלופות של הברייקדאנס. 

האירוע בישראל מהווה את מוקדמות אליפות העולם בברייקדאנס, הזוכים ייצגו את ישראל בצרפת בנובמבר השנה מול ההרכבים והרקדנים הטובים בעולם. כל הרכב יכין מופע מושקע, והעולים לגמר יתחרו ביניהם בקרבות ברייקדאנס, במטרה לזכות בתואר היוקרתי. התחרות הפכה למסורת נפלאה שבה נותנים במה לרקדנים צעירים והזדמנות להגשים חלום. שופטים בינלאומיים יגיעו לשפוט בתחרות.

לרגל האירוע יגיעו אלופי ברייקדאנס מהשורה הראשונה מגרמניה, אוסטריה, ארה"ב וצרפת.

עוד בפסטיבל- המופע 'MEMORIA' המציג את הפער ההולך וגדל בין עניים לעשירים, המופע 'רוקדים ברחוב' עם הרכב 'אריות ציון', מתחם פארקור עם במות ומכשולים, מתחם ריקודי רחוב עם כול הריקודים השונים שיש כיום בתחום, סדנאות היפ-הופ וברייקדאנס בהדרכת אלופי היפ הופ וברייקדאנס, מסיבת רחוב עם D.J ומעגלי ברייקדאנס, מתחם אקסטרים לפעלולי אופניים, סקייטבורד ורולרבליידס, בימת ראפ עם מקרופון פתוח- קרבות ראפ וביטבוקס בהנחיית MC STEPPER, קיר גרפיטי ענק שמוכן בלייב, ועוד.

פסטיבל תרבות רחוב
(צילום: יח"צ)

תגובות
אין תגובות למאמר