כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הדיוה משנות השמונים מגיעה לארץ

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.06.2012
/ 10:01

בשקט בשקט, בלי שאף אחד עשה מזה רעש גדול מדי, יסתננו לארץ בחודש הבא שלושה מהכוכבים הכי גדולים של שנות השמונים. פול יאנג, לירוי גומז (סנטה אזמרלדה), והגדולה מכולם- סמנתה פוקס, יגיעו בחודש יולי לאילת לסוף שבוע של הופעות ומסיבות סביב השעון.

הבאת האמנים לארץ הינו פרי יוזמתם של חברת 'אורטל תיירות ונופש' ו'פדי מוסיקה והפקות' ורשת 'ישרוטל', שתציע לקהל מגוון חבילות נופש בקשת רחבה של מחירים הכוללים אירוח חצי פנסיון וכניסה לכל המופעים והמסיבות.

סוף השבוע יתחיל בהופעה של פול יאנג בואדי של מלון 'ישרוטל הנסיכה', כשאחריו תתקיים מסיבת ריקודים של שדרן הרדיו ירון אשבל, הזכור לנו מתכנית הרדיו 'מנהרת הזמן'. למחרת, תתקיים בבריכה של המלון מסיבת צהריים, ובערב יחזור אשבל לנגן לחוגגים, כשבשיא של הערב יופיעו לירוי גומז וסמנתה פוקס, כל אחד בנפרד כמובן, בהופעות מסיבה עם הלהיטים הכי גדולים שלהם.
 
לאלה מאיתנו שגדלו בשנות השמונים והחזיקו פוסטר של סמנתה פוקס על הקיר, יש חדשות טובות. הדיוה כבר הודיעה להפקה שהיא מעוניינת להשתזף לצד הבריכה, ואף דרשה שומר שיעמוד לצידה בשעות שהיא עושה כן. באופן כללי, פוקס יודעת מה היא רוצה, ורשימת הדרישות שהעבירנ להפקה לא תבייש אף דיוה. החל מהאוכל שיוגש לה בעת השהיה, דרך הרכב שיאסוף אותה משדה התעופה, ועד קרם השיזוף שתשתמש בו, הבחורה רוצה לדעת ולאשר הכל מראש, ובמידת האפשר לראות תמונות.
 
אנחנו לא יודעים מה אתכם, אנחנו מחכים לתמונות מהבריכה...
 
סמנתה פוקס
(הצילום באדיבות פדי הפקות)

תגובות
אין תגובות למאמר