כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מה מחכה לכם הקיץ בנמל תל אביב?

מאת: חדשות 'מפיק' /
26.06.2012
/ 15:17

חברת אוצר מפעלי ים, המפעילה את נמל תל-אביב, תערוך במהלך הקיץ שלל אירועים מגוונים הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום, האירועים יערכו במהלך כל הקיץ בימים קבועים במשך כל ימות השבוע. בין האירועים שייערכו ברחבי הנמל במהלך הקיץ: 'משחקי רחוב', טורניר ליגת קורונה פוצי'וולי ושיעורים פתוחים לקהל, קבוצות הליכה וריצה מודרכות, שירה בציבור, במת סטנד-אפ בשיתוף קומדי סנטרל, הקרנת סרטים לכל המשפחה, טקס קבלת שבת אלטרנטיבית בליווי הרכב מוסיקלי, יריד אספנות ואמנויות, זירת הייד פארק, 'עיתון חי', שיעורי יוגה על הדק מול הים ועוד.

במסגרת האירוע 'משחקי רחוב', יזכו המבקרים לשחק במשחקי הרחוב של פעם דוגמת שלוש מקלות, מחניים, תופסת, עמודו וכו'. כל הפעילויות מונחות על ידי מדריכים מטעם 'דיאדה' והם יתקיימו בימים ראשון ורביעי אחה"צ לאורך כל הקיץ. 

במהלך ימי חמישי יתקיים ברחבי הנמל פעילות של קבוצות הליכה וריצה מודרכות שבמסגרתם יזכו המשתתפים לסייר באופן מודרך בתחומי הנמל תוך כדי קבלת ליווי מקצועי צמוד, הן מצד מומחים מתחום הבריאות והן מצד מדרכי הכושר של רשת 'GREAT-SHAPE'. 

במהלך ימי שני יתקיימו ערבי שירה בציבור בנחיית אנשי אקו"ם, ומדי יום שלישי תתקיים סמוך למרכז דיאדה הקרנת סרטי קולנוע קלאסיים לכל המשפחה. הקרנת הסרטים תתקיים באוויר הפתוח על מחצלות, שברקע מתנגן לו רחש הגלים. 

בימי רביעי תתקיים באזור המזח במת צחוק בשיתוף הוט קומדי סנטרל- במה של הופעות קומיות ולאחריהן הקרנות של סדרות קומיות. בהמשך הקיץ יתקיימו על אותה במה ובאותה שעה הופעות מוזיקלית. כמו כן, אחת לשבוע ביום חמישי יתקיימו לסירוגין 'הייד פארק נשי' בשיתוף אתר 'אונלייף', שבמסגרתו ינאמו נשות מפתח, דמויות מובילות ונשים מן המניין על שלל נושאים. או לחילופין  פרויקט 'עיתון חי', שבמסגרתו, יתארח בנמל עיתונאי ממערכת עיתון 'הארץ', על מנת לראיין אנשים מעניינים ולהרחיב כתבות מרכזיות שעתידות להתפרסם בבוקר יום ו' במוסף עיתון הארץ.

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר