כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לילה שחור בתל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.06.2012
/ 13:13

קמפיין חדש שתופס תאוצה בפייסבוק קורא לציבור ולאמנים להחרים את אירועי 'לילה לבן' של עיריית תל אביב בעקבות יחסה למפגיני המחאה בסוף השבוע האחרון.

אירועי לילה לבן יתקיימו ביום חמישי הקרוב (28/6), אך אם נאמין לבאז שמתרחש לו ברשתות החברתיות, מסתמן שהאירועים יהיו קטנים יותר השנה. הקמפיין 'זו לא ההצגה שלנו' שרץ בפייסבוק החל מאתמול, קורא לאמנים, מוסיקאים, ליצני רחוב ולקהל הרחב להחרים את אירועי 'לילה לבן' בעקבות מעורבותה של עיריית תל אביב בהיתקלויות האלימות שהתרחשו בסוף השבוע האחרון כשניסו אנשי המחאה החברתית להחזיר את האוהלים לשדרות רוטשילד.

מספר גלריות ביטלו כבר את השתתפותן באירועים, ביניהן גלריה שי אריה, גלריה אלפרד וגלריה קיימא. כמו כן, מספר אנשי רוח הודיעו כי אין בכוונתם להשתתף באירועים.

בהודעה שפורסמה בעמוד הפייסבוק של הסופר אלכס אפשטיין נכתב "בעקבות אלימות המשטרה נגד המפגינים למען צדק חברתי, ומעשים אלימים רבים אחרים בשבוע האחרון, החלטנו לבטל את השתתפותנו באירועי 'לילה לבן' שתוכננו להתקיים ביום חמישי הקרוב בחסות עיריית תל אביב. תל אביב היא עיר אהובה וחשובה לכולנו, אך לדעתנו אין לה כרגע שום סיבה לחגוג.

אתגר קרת, אלכס אפשטיין, אורלי קסטל-בלום, דב אלפון ויהלי סובול."

גם האוזן השלישית הצטרפה למחאה. בהודעה שהגיעה אלינו זה עתה נמסר כי "לאור ההתרחשויות האחרונות וקולות המחאה (והטיפול בה), שקרו השבוע בתל אביב, האוזן השלישית מבטלת את השתתפותה בלילה לבן. אנחנו מרגישים שאין כאן שום סיבה לחגוג. אנו מתנצלים בפני האמנים הרבים שהתכוננו למרתון ההופעות אצלנו.
 
כל הפעילויות הרגילות של האוזן השלישית והאוזןבר, שאינן קשורות ללילה לבן- ימשכו כרגיל". לשון ההודעה.

האם המחאה תתפוס תאוצה ותצליח לגרום לביטולם של אירועים נוספים? ימים (מעטים) יגידו.

לילה שחור
הכרזה בעיצובו של הלוי
תגובות
אין תגובות למאמר