כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת המנהלים השנתית יוצאת לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.06.2012
/ 13:36
'ועידת המנהלים השנתית' של המרכז הישראלי לניהול (המי"ל) תפתח ב- 26 ליוני במתחם האירועים והכנסים אווניו שבאיירפורט סיטי. מדובר באירוע המרכזי של קהילת המנהלים בישראל, המהווה נקודת מפגש של מנהלים בכירים במשק ומשלבת דיונים בנושאי ניהול ומצוינות.

השנה יגיע לועידה 'הגורו של העולם העסקי', טום פיטרס, שגם יהיה הדובר הראשי בה. פיטרס נחשב למי שעיצב במידה רבה את הניהול המודרני בשלושת העשורים האחרונים. בין היתר, הוא הוציא את תחום הניהול ממוסדות האקדמיה והפך אותו לנגיש למנהלים בכל הדרגים. את שמו קנה לו בעקבות קריירה בפנטגון ובבית הלבן ובעקבות שני הספרים שפירסם, 'כיצד להצטיין בניהול' ו- 'הסמינר של טום פיטרס', שהפכו לרבי מכר והפכו את מחברם לאחד מהוגי הדעות המשפיעים ביותר על עולם הניהול והעסקים.

את הכנס ינחה אבי זיתן, יועץ ומומחה שיווק, וניתן יהיה לפגוש בו גם את עידן שגב, פרופסור במחלקה לניורוביולוגיה וחבר במרכז לחישוביות עצבית, חוקר תהליכי למידה במוח מההיבט החישובי ושותף בפרויקט 'המוח הכחול' לבניית מודל מחשב מפורט של המוח; פרופסור יואב יאיר, גיאופיזיקאי שליווה את פרויקט המחקר של אילן רמון; גדעון עמיחי, לשעבר שותף במשרד פרסום 'שלמור אבנון עמיחי' ועוד.

השנה תיערך הועידה במתכונת מורחבת של 3 ימים, כאשר בשני הימים הנוספים יתקיימו סמינרים מקצועיים על מצוינות בניהול.

תגובות
אין תגובות למאמר