כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ספורט נגיש לכל בנמל תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.06.2012
/ 10:00

ביום שישי האחרון (1/6) התקיים בנמל תל אביב הפנינג 'להרגיש נגישות', בסימן המשחקים הפראלימפיים לונדון 2012. האירוע התקיים ביוזמת עמותת נגישות ישראל ובשיתוף התאחדות ספורט נכים, הועד הפראלימפי ועמותות נוספות.

מטרת ההפנינג, מלבד היכרות עם ענפי הספורט של אנשים עם מוגבלויות, היתה קידום המודעות לנגישות ולקבלת השונה, ובמסגרתו הוקמו ברחבי הנמל מתחמי התנסות חווייתיות ותחרותיות בסוגי ספורט נכים שונים, בהם הקהל יכול היה לקחת חלק פעיל. כך יכלו המשתתפים לחוות משחק כדורסל בכיסא גלגלים, כדור שער עיוורים, אופני יד ואופניים לעיוורים עם מלווה, מסלול מכשולים עם כסאות גלגלים ועוד.

בין היתר, שולבו באירוע משחקי ראווה של הנבחרות בענפים השונים בשילוב סלבריטאים, וכן היו מתחמי התנסות בהם הקהל יכל להתנסות בטעימת גלידה בעיניים עצומות, ציור גרפיטי באמצעות הפה ועוד.

את האירוע הפיקה אורנית בן דרור, שהפיקה את אליפות אירופה בכדורסל כסאות גלגלים שהתקיים בארץ בשנה שעברה. האירוע נערך בשיתוף פעולה עם נמל תל אביב, מחלקת הספורט של עיריית תל אביב, הוועד הפארלימפי הישראלי, ההתאחדות לספורט נכים בישראל, עמותת אתגרים, ספיבק, בית הלוחם תל-אביב, אפיקים, עמותת מהלב, עמותת בקול ועמותת כן ולא.
תגובות
אין תגובות למאמר