כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

נשיא חדש לתערוכת 'קלינטק'

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.05.2012
/ 12:01

חברי ההנהלה הציבורית של הועידה והתערוכה הבינלאומית 'קלינטק ה-16' בחרו בשמעון טל לשמש כנשיא הועידה והתערוכה. טל, נשיא האיגוד הישראלי למים ונציב המים לשעבר הודיע כי ישמח לקחת חלק מרכזי בתערוכה. 

"מצוקת המים בישראל היא מהחמורות בעולם", אמר טל השבוע, "אך בעוד שברוב המקומות בעולם המחסור נובע מניהול לקוי של מקורות המים, באזורנו קיים מחסור פיזי במים. כדי לשמר את רמת החיים הקיימת כיום, גם אם נעשה שימוש חוזר בכל השפכים שאנו מייצרים להשקיה חקלאית, עדיין נצטרך להכפיל את פוטנציאל מקורות המים הטבעיים על ידי ייצור נוסף של מים שפירים. ללא מקורות מים נוספים לא נוכל לקיים חברה מתקדמת ולשם כך, חובה עלינו לעשות שימוש במשאבים טבעיים אחרים כמו אנרגיה וקרקע. פתרונות משולבים שכוללים חסכון, ייעול, מחזור וכו' הם הפתרון לצרכים הגדלים למשאבי הטבע".

עוד הוסיף: "תערוכת 'קלינטק ה- 16' היא נדבך חשוב בקידום הטכנולוגיות הנקיות והפצת הידע המקצועי בנושא טכנולוגיות המים בישראל ובעולם".

הועידה והתערוכה הבינלאומית 'קלינטק ה-16' תתקיים בתאריכים 3-4 ביולי בגני התערוכה בתל-אביב. האירוע מספק לעשרות אלפי המבקרים מהארץ ומחו"ל הצצה אל העתיד - לחידושים פורצי הדרך, שעשויים לשנות את פני ענף הקלינטק העולמי בשנים הקרובות.  

במסגרת האירוע יתקיימו כנסים מקצועיים, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה והמים, משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, התאחדות התעשיינים, המרכז לשלטון מקומי, מרכז המועצות האזוריות, חברת החשמל, מקורות, מכון התקנים והמועצה הישראלית לבניה ירוקה. בכנסים ישתתפו אנשי מקצוע מובילים, בכירי המשק בישראל, שרים, חברי כנסת, אנשי ממשל, תקשורת ועוד.

שמעון טל תערוכת קלינטק
שמעון טל
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר