כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ריצ'י פוראי יגיע לפסטיבל 'וודסטוק ירושלים' בקיץ הקרוב

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.05.2012
/ 15:33

מה שהחל כפסטיבל חד פעמי בשנת ה-40 לפסטיבל וודסטוק המקורי שהתקיים בשנת 1969, הפך למסורת שנתית. פסטיבל וודסטוק הישראלי מושך אליו מדי שנה חובבי מוזיקה שנהנים מאווירה מיוחדת ומתוכנית מוזיקלית עשירה ברוח התקופה.

השנה מציג הפסטיבל את את הזמר ריצ'י פוראי שיגיע עם להקתו. 'Buffalo Springfield' הלהקה שייסד יחד עם ניל יאנג, סטיבן סטילס וג'ים מסינה היתה קרש הקפיצה בתחילת הקריירות שלהם. הלהקה שהוקמה ב- 1966 הקליטה בסך הכל שלושה אלבומים והיא חתומה על להיט הענק 'For What It's Worth'.

בשנת 2010 התאחדה הלהקה למופע חד פעמי אחד שזכה לתהודת ענק. עם פירוקה של 'באפלו ספרינגפילד' ב- 1968 הקים פוראי את 'Poco', הרכב קאנטרי רוק שהקליט יחד שישה אלבומים. אחרי מספר אלבומים נוספים בשנות השבעים, פוראי עבר לקולורדו והפך לכומר, במקביל הוא ממשיך להופיע ברחבי העולם.

עוד יופיעו הזמרת הירושלמית ליבי והפלשבק שתבצע שירים של ג'ניס גופלין וג'ו קוקר. ליבי הייתה זמרת מוכרת בירושלים בשנות השמונים והתשעים ולאחרונה חזרה לארץ אחרי שהות ממושכת בחו"ל. עוד בין המופעים: מופע מיוחד משירי בוב דילן וג'ואן באז של להקת הפולק של מיה יוהנה מנחם עם שי טוכנר.

רווחי הפסטיבל יוקדשו ל- AFI, ליגת הפוטבול האמריקאי בישראל. האירוע בחסות רשות הצעירים של עיריית ירושלים. על הבאת רי'צי פיוראי אחראים משרד ההפקה של כרמי וורטמן '2b Vibes'.


(צילום: יח"צ)

 

תגובות
אין תגובות למאמר