כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קפה טורקי עלית מצטרף למונדיאל ברזיל 2014

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.05.2012
/ 12:03

'קפה טורקי עלית' מקבוצת שטראוס מצטרף לנבחרת ישראל במוקדמות מונדיאל ברזיל 2014. במסגרת החסות ישולב הלוגו של החברה בפרסומים הרשמיים של ההתאחדות לכדורגל באמצעי המדיה השונים וכן באמצעי המיתוג של טורניר מוקדמות מונדיאל ברזיל 2014.

כחלק מהשותפות העסקית, ההתאחדות לכדורגל וקפה טורקי עלית יערכו מגוון רחב של פעילויות ספורט ופעילויות שיווק לטובת הכדורגל הישראלי ונבחרות ישראל.
 
במהלך משחקי הנבחרת הבוגרת, 'קפה טורקי עלית' יבצע  פעילויות של קידום מכירות מגוונות וייערכו מבצעים משולבים מיוחדים לטובת קהל האוהדים של נבחרות ישראל. כבר במשחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה בכדורגל, נערכה פעילות שיווקית של קפה טורקי עלית בסמוך לאצטדיון רמת גן, במסגרתה הועמד לרשות האוהדים 'בית הקפה הנייד של קפה טורקי עלית' וחולקו אלפי כוסות קפה.

חברת 'שטראוס' באמצעות קפה טורקי עלית מצטרפת לשורה של חברות עסקיות נוספות הנותנות חסות לנבחרות ישראל, ביניהן טוטו-ווינר, אדידס, הרץ ואיסתא. בימים אלה מתקיימים מגעים עם גופים מרכזיים נוספים במשק.  

משחקה הראשון של נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות ברזיל 2014 ייערך ב- 7 בספטמבר השנה ובו נבחרת ישראל תשחק בחוץ כנגד נבחרת אזרבייג'אן. 4 ימים לאחר מכן, תארח נבחרת ישראל באצטדיון רמת גן את נבחרת רוסיה.

קפה טורקי נייד שטראוס עלית נבחרת ישראל

קפה טורקי נייד שטראוס עלית נבחרת ישראל
בית הקפה הנייד
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר