כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ממציאים אירועים

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.05.2012
/ 9:00
כ- 1,000 מוזמנים בכירים מהארץ ומהעולם הגיעו ל'כנס הלאומי למחקר ופיתוח 2012', שהתקיים ביום חמישי האחרון (24/5) בהפקת חברת 'InnoVision' במתחם 'אווניו', בקרית שדה התעופה.

קונספט האירוע - חדשנות - הוצג במהלך היום במגוון דרכים ובינהם סרט אנימציה שהציג את פעילות והישגיי לשכת המדען הראשי מיומה הראשון ועד היום ועוד כמה סרטים אשר הציגו נתונים ועובדות בתחומי העיסוק השונים של הלשכה, לפני כל אחד מהמושבים המרכזיים בכנס. בנוסף, ההרכב 'פירומניה' סחף את האורחים במופע חדש המבוסס על סיבים אופטייים שנראים בחוזקה על רקע האולם המוחשך. 

הכנס, בהנחיית העיתונאי ואיש התקשורת דרור גלוברמן, נפתח בברכת שר התעשיה והמסחר, ח"כ שלום שמחון, והמשיך בהרצאתו של המדען הראשי, אבי חסון, על כלי התמיכה שנותנת לשכת המדען הראשי ועל מגוון רחב של תכניות חדשניות. נשיא המדינה, שמעון פרס, נתן את ברכתו המצולמת.

בין הדוברים בפאנלים: זוכי פרס נובל, פרופסור ישראל אומן ופרופסור דן שכטמן, ד"ר יוסי ורדי, מנכ"ל משרד האוצר, ורבים נוספים. כמו כן התקיים פאנל בינלאומי בהשתתפות בכירי אנשי המחקר והפיתוח באיחוד האירופי, הבנק העולמי וכד'.

מחוץ לאולם המליאה, נבנו כ- 10 ביתני מציגים שונים ובהם ניתן היה להתרשם ממגוון ההצלחות של פעילות לשכת המדען הראשי. בין הפיתוחים שהוצגו- מכשיר המאפשר למשותקי חלק גוף תחתון ללכת, פולי קפה העשויים מתמרים, ועוד.

כנס מחקר ופיתוח 2012 אינוויז'ן אווניו

כנס מחקר ופיתוח 2012 אינוויז'ן אווניו

כנס מחקר ופיתוח 2012 אינוויז'ן אווניו
(צילום: ההפקה)
הפקה: INNOVISION

מנהלת לקוח: עידית לוי

סטודיו: סטודיו אינוויז'ן

סרטים ופוסט: אורון הפקוץ

לוקיישן: אווניו
תגובות
אין תגובות למאמר