כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בתמונות- מדד טעם העיר 2012

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
23.05.2012
/ 12:18

פעם בשנה יש לחברות הקד"מ הגדולות הזדמנות להפגין את מה שהם יודעות. הלקוחות הגדולים רוצים להראות כמה הם גדולים ומשחררים בקלות תקציבי ענק לדוכנים ומתחמים שיעלו את קרנם בעיני קהל המבקרים באירוע. 

אנחנו מדברים כמובן על יריד 'טעם העיר' שהתקיים בשבוע שעבר בגני יהושוע בתל אביב. האירוע, שהתקיים בפעם ה- 16 משך אלפי מבקרים ונתן למפרסמים הזדמנות לגרום ללקוחות הפוטנציאלים לזכור אותם באמצעות שיווק חוויתי תקיף והחלטי.
 
לכן החלטנו להתחיל במסורת חדשה- 'מדד טעם העיר' בו נדרג מדי שנה את חמשת הדוכנים המוצלחים ביותר ביריד לפי פרמטרים שנקבעו מראש, בתקווה שזה יוכל להגיד לנו דבר או שניים על חברות ההפקה המעורבות.
 
במקום החמישי – משחקים סלולרים – אורביט
 
הרבה דוכנים היו ב'טעם העיר' השנה, אבל התור הגדול ביותר השתרך בכניסה לזה של 'אורביט', שהציע למבקרים לשחק במשחק וידאו על מסך ענק באמצעות הטלפונים החכמים שלהם. דרך מצויינת למשוך לדוכן את הילדים ואת ההורים שלהם.
 
מדד טעם העיר 2012 - אורביט
 
מדד טעם העיר 2012 - אורביט
 
מדד טעם העיר 2012 - אורביט
 
במקום הרביעי – משקה אורבאני – קוקה קולה זירו
 
המתחם של 'קוקה קולה זירו' שאב את ההשראה שלו ממקומות בעולם שמתאפיינים בתרבות אורבאנית ייחודית. זה התבטא במתחם בגודל 250 מ"ר, המדמה רחוב בקמדן טאון לונדון או ברלין, שבנתה עבור המותג חברת 'פרומרקט', וכלל בין היתר חנות פופ אפ של מותג החולצות ואופנת הרחוב 'קרייזי ריצ'רד'.
 
מדד טעם העיר 2012 - קוקה קולה זירו
 
מדד טעם העיר 2012 - קוקה קולה זירו
 
מדד טעם העיר 2012 - קוקה קולה זירו
 
במקום השלישי – כניסה משמעותית – יטבתה
 
המתחם של יטבתה הצליח להכנס למקום השלישי בדוחק, וגם זה רק בגלל הקלישאה החבוטה והנכונה- לוקיישן לוקיישן לוקיישן. יטבתה השקיעו ההרבה מאוד במיקום של הדוכן שלהם, ואולי חסכו על השאר, אבל בשורה התחתונה, כל מי שנכנס לטעם העיר היה חייב לעבור דרכם, פיזית, ועל כך מגיע להם קרדיט.
 
מדד טעם העיר 2012 - יטבתה
 
מדד טעם העיר 2012 - יטבתה
 
מדד טעם העיר 2012 - יטבתה
 
במקום השני – חוויה מימית – נביעות
 
קשה היה לפספס את המתחם של נביעות שניצב במרכז העניינים ומשך את הקהל בשלל האטרקציות שהציע. מלבד הדיילות שהציעו מים בטעמים לכל הצמאים, היו במתחם נביעות קיר טיפוס, משחק קליעה לסל נושא פרסים, עמדת צילום על השטיח האדום ועוד הפתעות שונות ומשונות.
 
מדד טעם העיר 2012 - נביעות
 
מדד טעם העיר 2012 - נביעות
 
מדד טעם העיר 2012 - נביעות
 
במקום הראשון – נווה מזל – מפעל הפיס
 
המתחם שלקח השנה את המקום הראשון לא קשור אמנם לאוכל או שתייה בשום צורה, אבל היה בלי שום ספק המרשים ביותר. קבוצת 'מיתוס' הפיקה עובר מפעל הפיס את המתחם הכי גדול באירוע, למעלה מ- 1,500 מ"ר, ששחזר את שכונת נווה מזל האינטרנטית של מפעל הפיס.
 
דיילים שהסתובבו ברחבי היריד חילקו לעוברים ושבים כרטיסים והפנו אותם לבדוק אותם בדוכני הפיס של 'נווה מזל', כאשר כל כרטיס זוכה ומזכה את בעליו במזומן. בנוסף, חיכו לקהל האורחים מתחם מיסטיקה בו יכלו לשמוע את עתידם מפי קוראת בקלפים, חנות מתנות, יריד מזלות נושא פרסים גדולים וקטנים, משחקיה, מתחם כדורסל, נקודת מכירה, הפעלות, וכל זה עוד לפני שאנחנו מדברים על שלוש הופעות ביום של להקת 'רד בנד' על הבמה המרכזית של המתחם.
 
מדד טעם העיר 2012 - מפעל הפיס
 
מדד טעם העיר 2012 - מפעל הפיס
 
מדד טעם העיר 2012 - מפעל הפיס
 
מדד טעם העיר 2012 - מפעל הפיס
(צילום: יואב שי) 
 
נתראה בשנה הבאה
 
בינוי הדוכנים 'אורביט', 'נביעות' ו'יטבתה'- זברה תערוכות ותפאורות 

ייצור ופיסול דמויות הפיס עבור 'מיתוס'- א.א תבניות ותצוגה
 
לקחתם חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
 
לתמונות נוספות כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  מה עם פרינגלס?????