כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ליגת 'קורונה פוצ'יוולי' מגיעה לנמל תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.05.2012
/ 15:56

ליגת קורונה פוצ'יוולי 2012 תצא לדרך לדרך ביום שישי הקרוב, 25 במאי, עם חידוש מרענן. לאחר 4 שנים בחוף גורדון הליגה תשוחק מעתה באופן קבוע במגרש מיוחד אשר הוקם בנמל תל אביב.

הליגה, בהשתתפות השחקנים הטובים בישראל, ביניהם גם השחקן שלום מיכאלשווילי וכמה מטובי השחקנים בעולם אשר מגיעים לארץ מדי שנה, מונה 14 קבוצות אשר מתמודדות אחת כנגד השנייה במשך 13 מחזורים (סיבוב משחקים אחד). 

לאחר 13 מחזורים יתקיים הפיינל פור הנוצץ שבסופו תיקבע אלופת 'ליגת קורונה פוצ'יוולי'- אלופת ישראל, אשר תייצג אותנו בתחרויות בינלאומיות.

הכניסה למתחם חופשית ונגישה לבעלי מוגבלויות. 

פוצ'יוולי, ספורט חופים מובהק, נולד בברזיל על חופי ריו דה ז'נרו בשלהי שנות השישים כאשר שחקני כדורגל ברזילאים יצאו מהשכונות אל חופי הים של ריו והתאמנו על טכניקת השליטה בכדור מעל רשתות כדורעף החופים. ומכאן שם המשחק- כדורגל-עף. למעשה, חוקי משחק הפוצ'יוולי זהים לחוקי משחק כדורעף החופים עם הבדל אחד, הנגיעה בכדור ביד אסורה. כמו בכדורגל, כל חלק של הגוף, למעט הידיים מכף היד ועד המרפק, יכול לשמש במשחק. 

כל שחקני הכדורגל הברזילאים המפורסמים (רומאריו, רונלדיניו ואחרים) הינם שחקני פוצ'יוולי מעולים המשתתפים להנאתם בטורנירי פוצ'יוולי הנפוצים מאד בברזיל.

הפופולאריות הרבה שצבר משחק הפוצ'יוולי והכוח העצום המונע בעיקר על ידי ברזיל מביא את ספורט הפוצ'יוולי להיות מועמד להפוך לספורט אולימפי כבר במשחקי ברזיל 2016.

קורונה פוציוולי
(צילום: דרור כהן)

 

תגובות
אין תגובות למאמר