כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המוח הישראלי ממציא לנו פטנטים

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.05.2012
/ 11:31

'יריד הפטנטים הישראלי' בחסות חברת 'נופר', שיתקיים בתל אביב בחודש ספטמבר הקרוב, הינו יריד הפטנטים הראשון בישראל.

היריד יאפשר מפגש ישיר בין ממציאים לבין משקיעים מהארץ והעולם. מפגשים כאלה יסייעו לפיתוח הפטנטים ולמימושם. בין המציגים בתערוכה ניתן יהיה למצוא לצד הממציאים גם חברות הון סיכון המעוניינות להשקיע בהמצאות וגם שורה של נותני שירותים לממציאים כמו: עורכי פטנטים, מהנדסים ומתכנתים. בנוסף תוזמנה להשתתף ביריד גם חברות סטארט-אפ.
 
בישראל ובעולם קיימות חברות סטארט-אפ שגייסו הון ראשוני לצורך פיתוח רעיון כלשהו אך הן מתקשות בפיתוח הרעיון ולכן הן מחפשות גם רעיונות חדשים וגם ממציאים ואנשי היי-טק ישראלים שיסיעו להן להתגבר על פיתוח הרעיון המקורי או לפתח רעיונות אחרים במקומו.
 
חברות סטארט-אפ אלו תוכלנה לגייס במסגרת היריד מפתחים וממציאים שיתקבלו לעבודה בחברת הסטארט-אפ ביחד עם הרעיונות שלהם ובמסגרת עבודתם בחברה יוכלו לפתח את רעיונותיהם המקוריים.
 
בין ההמצאות שתוצגנה בתערוכה יהיה ברז חדשני לחסכון במים שיכול לחסוך עד 80% מתצרוכת המים ובכך לכסות תוך חודש אחד את מחיר קנייתו.
 
כמו כן, תוצג המצאה לייצור דלק טבעי משמנים משומשים. מסתבר שניתן לייצר דלק טבעי משמן משומש שטיגנו בו פלאפל או אפילו משומנים המצויים בבורות השומן בביוב. כך במקום לזהם את הסביבה ע"י הזרמת שומנים לביוב, ניתן לייצר דלק טבעי שגם הוא בעצמו מפחית את הזיהום הסביבתי.
 
המצאה נוספת שתוצג ביריד, תביא פתרון לבעיה קשה שכולנו סובלים ממנה והיא בעיית הגללים שמייצרים הכלבים ברחובותינו. מסתבר שבאמצעות המצאה פשוטה והגיינית ניתן לפתור את הבעיה באלגנטיות.
 
אם גם לכם יש איזה פטנט מעניין או שסתם הסתקרנתם, תוכלו למצוא כאן פרטים נוספים.
 
לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר