כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתחם חוויתי חדש ל'סלקום'

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.05.2012
/ 11:06

לרגל השקת האייפד החדש בישראל, 'סלקום' פותחת למשך שבוע אחד את 'סלקום אייפד סנטר', מתחם חוויתי לכל המשפחה, במתחם שוק המעצבים, דיזינגוף סנטר, תל אביב.

במתחם, שהוקם בהפקת 'פרומרקט' יוכלו המבקרים להתרשם מהגאדג'ט החדש תוך מפגש עם התכונות שלו במספר קונסטלציות, בינהן- 'האייפד שואו'- הרכב המוזיקה 'אייפד בנד' במופע חדש שיופק במיוחד עבור ה'סלקום אייפד סנטר' וכולל עיבודים חדשים ללהיטים עכשוויים שיופקו וינוגנו על גבי אייפדים בלבד; חדר הילדים- מתחם ייחודי מותאם לילדים הכולל אייפדים עם אפליקציות משחקים ותוכנות למידה שמציגות את פשטות האייפד; כמו כן יוכלו המבקרים להתנסות באייפדים החדשים.

בנוסף, תתקיים במתחם התערוכה 'תמונה ישראלית'- 18 תערוכות יחיד של צלמים מכל קשת הצילום הישראלית. כל אחד מהצלמים יציג עבודות שעובדו לגלריית צילומים על גבי האייפד החדש.

בתערוכה מציגים 18 צלמים ישראלים מתחומי צילום שונים: טבע, אופנה, תיאטרון, מחול, עיתונות ופרסום. בין הצלמים ניתן לראות עבודות של חנה סהר, משה שי, ניר כפרי, אייל לנדסמן, ינאי יחיאל, קובי קלמנוביץ', גיא כושי ויריב פיין, איליה שלמאייב, איתן ויתקון, דינה בובה, תום להט ויוסי צבקר.

אוצר התערוכה: יוסי צבקר.

'סלקום אייפד סנטר' יהיה פתוח לקהל הרחב החל מ- 28/5 ועד 4/6

סלקום אייפד סנטר

סלקום אייפד סנטר

סלקום אייפד סנטר

סלקום אייפד סנטר
(צילום: יח"צ)

לוקחים חלק בהפקה? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר