כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי 'בתים מבפנים' מגיעים לנמל תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.05.2012
/ 13:16

במסגרת אירועי 'בתים מבפנים' המתקיימים זו השנה ה-6 ברציפות, חברת 'אוצר מפעלי ים', המפעילה את נמל תל-אביב, תקיים בנמל סיור מיוחד בהדרכת מנכ"לית החברה בפועל, איריס ברץ בנושא 'מחזון למציאות', המתאר כיצד נבנה מתחם הבילוי.

כמו כן, במסגרת האירוע שיתקיים בסוף השבוע של ה-18-19/5, יתקיימו אירועים נוספים בנמל תל אביב ביניהם- פעילות לילדים בנושא המנוף ההיסטורי של הנמל, תערוכת צילומים של הנמל 'מאז ועד היום', מפגשים פתוחים בנושא תכנון עירוני ירוק וסדנת רישום אורבני. ההשתתפות באירועים פתוחה לקהל הרחב - ללא תשלום.

'בתים מבפנים' הוא אירוע ארכיטקטורה עירוני המתקיים אחת לשנה בתל אביב. במשך סופשבוע ארוך נפתחים עשרות מבנים לביקורים, סיורים ודיונים כאשר מטרת האירוע היא לשפוך אור על הארכיטקטורה ולהציף לתודעה את הסביבה הבנויה. התערוכה נוסדה בשנת 2007, על ידי האדריכל אלון בן נון ואשתו אביבה לוינסון בהשראת אירועי ה- 'Open House NY', 'Open House LONDON' ובעוד כ- 50 ערים גדולות ברחבי העולם. התערוכה מזמינה את הקהל הרחב להשתתף בחינם בפעילות מיוחדות, דיונים פומביים וסיורים מודרכים במגוון בתים פרטיים, מבני ציבור וממשל, בתי תפילה וגינות מיוחדות.

מנוף נמל תל אביב
(צילום: עמרי אמסלם)

לוקחים חלק באירועים ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר