כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לידיעת הקורא גלעד בן ש"ך

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.04.2012
/ 17:01

להקת הקאלט 'בוני אם' עטורת להיטי הדיסקו מסוף שנות ה- 70, תחילת השמונים, תהיה כוכבת ערב 'אגדות שנות השמונים' שמפיק משרד 'קרוז אינטרנשיונל'. בערב תשתתף גם הזמרת ההולנדית-גרמנייה 'C.C. Catch', הלהקה האוסטרית 'JOY' ושלוש להקות דיסקו מובילות מרוסיה

'בוני אם' היא אחת מלהקות הדיסקו הקלאסיות אשר זכתה להצלחה מסחררת באירופה, בשנות ה-70. ההרכב הוקם ב-1974 על ידי המפיק הגרמני פרנק פאריאן, שכתב והלחין את רוב השירים ואף ביצע חלק מהם. הלהקה זכתה להצלחה גם בברית המועצות, אפריקה, איראן וכמובן ישראל. 

במהלך השנים חלו שינויים בהרכבים של הלהקה, וברחבי העולם מופיעים מאז 1997 כמה הרכבים בעלי שם זהה. ההרכב שיגיע לישראל הוא ההרכב הרשמי ובראשו הזמרת ילידת ג'מייקה ליז מיטשל- מהלהקה המקורית. 
 
בנוסף תופיע הזמרת C.C.Catch, שנולדה בהולנד בשנת 1964 בשם קרוליין קתרינה מילר. במסגרת תחרויות לכשרונות צעירים בשנת 1980- כשהיא חלק מרביעיית בנות בשם 'אופטימל' ראה אותה המפיק דיטר בוהלן מלהקת 'מודרן טוקינג', שהתרשם מקולה, יופיה והכשרון שלה להזיז את הגוף על הבמה. הוא לקח אותה תחת חסותו ואחראי גם לשם המסחרי שלה.
 
להקת הדיסקו האוסטרית 'JOY'  נוסדה בעיירה קטנה בשם Bad Aussee על ידי שלושה חברי ילדות פרדי ג'קליטש, מנפרד טמל ואנדי שוויצר.
 
במופע, שנועד לדברי המארגנים לגרום שמחה וחשיבה אופטימית, משולב הקצב הסוחף של הדיסקו של שנות השמונים עם אפקטי במה של המאה ה – 21. בנוסף ללהקות ממרכז אירופה ישתתפו גם שלוש להקות דיסקו מובילות מרוסיה: הלהקה של יורי שאטונוב, הלהקה 'סאמוצבטי' ולהקתו של יגור קרנליוק
 
המופע יתקיים ב- 12/5 בהיכל נוקיה בתל אביב
 
 
 
 
לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר