כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יריות על הבמה

מאת: חדשות 'מפיק' /
03.04.2012
/ 10:58

כמו שכבר סיפרנו לכם בעבר, להקת הרוק המיתולוגית 'גאנז נ' רוזס' צפוייה להגיע לארץ בקיץ הקרוב. אז עכשיו זה רשמי, 'רובים ושושנים' תופיע בפסטיבל 'SUMMEROCK 2012' שיתקיים בפארק הירקון ב- 2/7.

הלהקה, שהוקמה בשנת 1985 וזכתה להצלחה ענקית בעולם, הגיע כבר בעבר לישראל. זה היה בשנת 1993, כשהיתה עדיין בימי הזוהר שלה. מאז, הספיקו חברי הלהקה לריב ולסגור את הבאסטה, עד שבשנת 2008 לסולן הלהקה, אקסל רוז, התחיל להיות משעמם, או שהוא קיבל טלפון ממנהל הבנק שגרם לו להכנס לאולפן ההקלטות הקרוב ביותר ולהקליט אלבום חדש.

חבר הלהקה המקורית היחיד שיגיע לישראל הוא אותו סולן ג'ינג'י חובב חצאיות סקוטיות שאנחנו מכירים מהימים ההם, אבל זה לא באמת משנה, כי בסופו של דבר הוא היה תמיד הפנים והקול של הלהקה.

להקה נוספת שתופיע בפסטיבל היא 'UGLY KID JOE', שגם היא עברה תהפוכות רבות מאז ימי הזוהר שלה באמצע שנות התשעים של המאה הקודמת. הלהקה התפרקה בשנת 1997 וחזרה להופיע שלוש שנים לאחר מכן. לארץ היא תגיע במסגרת סיבוב ההופעות האירופי שלה שמלווה סינגל חדש שאמור לצאת במהלך השנה.

לשתי הלהקות האמריקאיות תצטרף להקת 'היהודים' הישראלית, שבניגוד לחברותיה על הבמה לא עברה תהפוכות משמעותיות בעשרים שנותיה, ומצליחה לשמור על קהל מעריצים נאמן ולהוציא חומרים חדשים באופן קבוע.


אקסל רוז בשיר נוגה


אגלי קיד ג'ו מפרגנים

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר