כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עידן חדש וספורטיבי בחול המועד

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.03.2012
/ 14:40

ביום ד', ה-11 באפריל חוה"מ פסח, תקיים ההתאחדות לכדורגל בישראל 'יום פתוח'- הפנינג כדורגל.

במהלך האירוע, שצפוי למשוך לאיצטדיון רמת גן למעלה מ- 10,000 משתתפים, יתקיימו פעילויות מהנות כאשר השיא- אפשרות לזכות בכרטיס טיסה וללוות את נבחרת ישראל למשחק הידידות נגד גרמניה.

היום הפתוח, בהפקת 'עידן חדש', יחל במשחקי הגמר של הילדים והטרומים וילווה בשלל פעילויות אתגריות ואטרקטיביות כגון: תחרות הבעיטה המהירה (מדידת מהירות הבעיטה), תחרות הבקעה מול חומה, בעיטות לשער קט-רגל עם כדור בקוטר של מטר אחד, כדורגל שולחני חי (המשתתפים נקשרים על מגרש מתנפח), באנג'י וטרמפולינה עליה צריך לבצע בעיטת מספרת ועוד.

גולת הכותרת של התחרויות תהיה תחרות 'שער הזהב', בה יצטרכו  המשתתפים להבקיע גול דרך חור עגול שיוצב במרכז השער. המשתתף שיבקיע את מס' השערים הרב ביותר יזכה בכרטיסי טיסה ואירוח למשחק הידידות של נבחרת ישראל מול נבחרת גרמניה שיתקיים ב- 31 במאי בעיר לייפציג שבגרמניה.

בצהרי היום יתקיים משחק ראווה בין נבחרת האומנים של ישראל לבין נבחרת כוכבי העבר של ישראל וזמרים אורחים. בשורות נבחרת האומנים ישחקו אנחל בונני, עמוס תמם, קובי אפללו, גיא אדלר ועוד; ומנגד, בין שחקני העבר של נבחרת ישראל ישחקו חיים רביבו, אלון חזן, יוסי אבוקסיס, אלון חרזי, אלון מזרחי, שביט אלימלך, עמיר תורג'מן, בעזרתם האדיבה של אייל גולן, משה פרץ, דודו אהרון ועוד.  את המשחק ישפוט חזאי ערוץ 10, דני רופ, ומי שיעזרו לו על הקווים כעוזרי השופט יהיו אוהדי כדורגל שיירשמו ל'יום הפתוח' בדף הפייסבוק של ההתאחדות לכדורגל.

בתא הכבוד של אצטדיון רמת גן יוקרנו הרגעים הגדולים של הכדורגל הישראלי, חדר ההלבשה של נבחרת ישראל יהיה פתוח למבקרים, תוצב עמדת החתמה של שחקנים ושופטים, עמדות צילום משפחתי, מתחם ג'ימבורי, ומתחם משחקי מחשב על טהרת הכדורגל. לבאי היום הפתוח, תינתן הזדמנות לרכוש מנויים לנבחרת ישראל, ללא עמלה, בעמדת מכירה מיוחדת שתפתח לטובת האירוע. 

הפנינג הכדורגל ייחתם בהופעה של ליאור נרקיס.

 

תגובות
אין תגובות למאמר