כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תל אביב מתעטפת באמנות

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.03.2012
/ 12:56

אם הסתובבתם בימים האחרונים בתל אביב, אולי שמתם לב לעבודות אמנות ענקיות המכסות בניינים בעיר. לא, לא מדובר בפרסומת למותג רכב חדש, וגם לא בטיזר לפתיחה של עוד מכון כושר.

במסגרת אירועי 'סופשבוע של אמנות' שהתקיים בסוף השבוע האחרון, ופתח את אירועי שנת האמנות של עיריית תל אביב, הציגו 12 אמנים גרסאות ענק של יצירותיהם על גבי מבנים אייקוניים בעיר. בין הבניינים בהם הוצגו העבודות: עיריית תל אביב, בית אריאלה, בית לסין ובית המהנדס, אשר יארחו את העבודות למשך החודשיים הקרובים

מדובר בפרויקט ביוזמת 'קבוצת ברעם' שאמונה על הפקתו, הדפסות עבודות האמנות, התקנתן ותפעולן, ובשיתוף שנת האמנות של עיריית תל-אביב יפו.

עיריית תל אביב יפו מצדיעה השנה לעולם האמנות. העירייה מבקשת לסייע בקידום הפעולה האמנותית הענפה המתקיימת בעיר ממילא- תערוכות, כנסים, סיורים ומיזמי אמנות. שנת האמנות הושקה ב'סופשבוע של אמנות' שהתקיים בסוף השבוע האחרון. הפעילות תתקיים בשיתוף פעולה עם מוסדות התרבות, במרחבים הציבוריים ובשיתוף הקהילה.

בין האמנים המציגים: אלינור קרוצ'י, אורי גרשוני, אוהד מטלון, גיל הלר, יפתח בלסקי, מיכל קול אוחנה, נלי אגסי, רונה יפמן, ואחרים.

אוצר התערוכה: שגיא רפאל.

CITY ART

CITY ART

CITY ART
(צילום: ניב שמשון)
 
הפקה- גיא בר עם
תגובות
אין תגובות למאמר