כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חוזרים ל'קצה' העליון בכוחות מחודשים

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.03.2012
/ 10:30

לפני מספר חודשים התבשרנו על ירידתה של תכנית הרדיו הותיקה והמוערכת 'הקצה' מלוח השידורים של גלגל"צ אחרי 13 שנים של חתירה אחרי כל מה שחדש ומעניין במוזיקה העכשווית. קהל המאזינים התמרמר, אנשי התעשייה הרימו גבה, אבל קרה מה שקרה וכנראה שהגיע זמנם של שני האבות הרוחניים של תכנית - השדרנים והמוזיקאים נדב רביד ואייל (קוואמי דה קלה פוקס) פרידמן - להמשיך הלאה.

במסיבת הפרידה של התכנית רמזו פרידמן ורביד שכל סוף הוא גם התחלה. ואיזו התחלה. ב- 1/4 תעלה לאוויר תחנת הרדיו האינטרנטית של 'הקצה' בהשתתפותם של אושיות רדיו ומוזיקה מהנחשבים בתחומם. תחנת הרדיו המקוונת תשודר מאולפני 'מכללת BPM למוזיקה', ותגיש מדי יום תכנית בת שעתיים של מוזיקה, אותה ניתן יהיה לשמוע בשידור חי או להוריד מתוך המאגר שייבנה בכתובת kzradio.net.

השדרנים שיצטרפו לפרידמן ורביד למיזם הרדיו החדש הם:
 
יואב קוטנר- רבים יסכימו כי הוא גדול שדרני המוסיקה של ישראל, ולפי טענת עורכי 'הקצה'- האב הרוחני שעליו התחנכה התכנית. מאז הגיע לגלי צה"ל בשנות ה-70 השפיע על דורות של מאזינים. בין היתר הגיש וערך תוכניות טלוויזיה, היה העורך הראשי של ערוץ 24, ערך את החלק העברי באנציקלופדיית 'מומה' ועוד.
 
לאון פלדמן- מותיקי שדרני תחנת הרדיו המוערכת 'קול הקמפוס', עיתונאי וקריין. לצד פעילותו הרדיופונית שעברה גם בגלגל"צ, רשת ג', ורדיו ת"א, הוא יוזם ועורך ערבי 'לכלוך באוזן' שנועדו לחשוף את הקהל ללהקות ומוזיקאים מהצד היותר איזוטרי של המפה.
 
אמיר אגוזי- דיג'יי ועורך מוזיקלי, מומחה למוזיקה אלקטרונית חדשנית ופורצת גבולות. אגוזי משמש בשנים האחרונות כמנהל המוזיקלי של הבר 'שסק' התל אביבי, מוסד ותיק שמשמש מוקד עליה לרגל לחובבי מוזיקה מכל הארץ. בעבר ערך את המגזין 'די-ג'יי העיר', והגיש את הפודקאסט הפופולרי 'רשמקול'. כמו כן, מנהל את הלייבל 'בוטניקה' בשיתוף עם נדב רביד.
 
עפרי גופר- עורך מוזיקלי בגל"צ, בגלגל"צ, ב- 102FM וב- 99FM בעברו, ובערוץ 24 בהווה. אחד ממייסדי ליין המסיבות 'East Of Eden' יחד עם דני בר ז"ל, ומבעלי הבר 'Deli'.
 
יוני שרוני- עיתונאי מוזיקה, עורך ב'עכבר העיר', עורך מוזיקלי לשעבר ב- 102FM, בלוגר ומייסד תוכנית הרדיו 'ניימדרופינג', ששודרה ברדיו 'תדר'.

קוואמינדב רביד
קוואמי ונדב רביד

יואב קוטנרלאון פלדמן
יואב קוטנר ולאון פלדמן

אמיר אגוזיעפרי גופר
אמיר אגוזי ועפרי גופר

יוני שרוני
יוני שרוני
(צילום: אורי סוכרי)
(עיבוד תמונה: עידית פרנקל)

 

תגובות
אין תגובות למאמר