כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שירות לציבור

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.03.2012
/ 9:25

אתם מכירים את זה. אחרי יום של קניות או סידורים מחוץ לבית, אתם שמים לב שהטבע קורא לכם. אתם אי שם בחוץ באמצע העיר, במרחק של לפחות חצי שעה מהבית. אין שום מקום נראה לעין בו תוכלו להשתחרר, והדבר היחיד שאתם חושבים עליו זה כוס הקפה המיותרת ששתיתם לפני שעה. רוב האנשים יתאפק. אחרים יחפשו בית קפה או חנות בהם יוכלו לשאול בחוסר נעימות אם הם יכולים אולי במקרה אם זה לא מפריע להשתמש בשירותים שלהם.

בדיוק בגלל המצבים הלא נעימים האלה הוקמה רשת 'theloo2' ההולנדית בעלת הקונספט המוזר- חדרי שירותים ציבוריים מעוצבים בתשלום, הצמודים לחנויות נוחות. בניגוד למה שאנחנו מכירים בדרך כלל, כאן השירותים הם העניין העיקרי.

אחרי שפתחה סניפים בכל אירופה, הרשת מגיעה לישראל ותפתח סניף ראשון בתחילת החודש הבא ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב. הסניף החדש ישתרע על  שטח של כ- 65 מ"ר ויפתח בעלות הנאמדת בכ- 600 אלף שקלים.

מהחברה נמסר שהעיצוב הראשוני של החנות בקינג ג'ורג' נעשה על ידי החברה ההולנדית, והיא תהיה דומה במראה, בעיצוב  ובאיכות  המקום והשירות, למותג הבינלאומי. הכניסה לשירותים תעלה בישראל 3 שקלים. הלקוח יקבל קופון עם כניסתו לשירותים, ובמידה וירכוש ממגוון מוצרי החנות, יזוכה הלקוח- 3 שקלים שהם דמי השימוש.

2theloo

2theloo

2theloo

2theloo
כשהטבע קורא...
(צילום: ג'ון קונבר)
תגובות
אין תגובות למאמר