כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'אז, פאנק ורוק בנמל תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.03.2012
/ 15:05

פסטיבל 'מוזיקה והעיר הלבנה' יתקיים בתחילת חודש מאי הקרוב ויציע למבקרים בו עשרה ימים של מוזיקת ג'אז, פאנק ורוק אנד רול בהרמוניה עם ז'אנרים שונים ואומנויות במה מגוונות. המארח הראשי של הפסטיבל, שיארח בהופעותיו גם חלק מהאמנים הרבים שיגיעו, הוא הזמר והמוזיקאי המוכר- McFerrin Bobby.

בין התאריכים 1-10 במאי יתארחו בנמל תל אביב מוזיקאים ומבקרים מכל קצוות העולם במסגרת שיתוף פעולה ייחודי בין מוזיקאי ג'אז בינלאומיים וישראלים לבין מוזיקאים מז'אנרים שונים מאירופה, אסיה, ארה"ב ודרום אמריקה. 

את הפסטיבל מפיקים זאב אייזיק ו'האנגר 11 הפקות', והוא יתקיים בנמל תל אביב ב'האנגר 11' ובאולם אינטימי חדש אשר יושק חגיגית בפסטיבל ויארח הופעות באווירה אינטימית יותר.

מלבד ההופעות בתשלום שיתקיימו בתוך מתחם ההאנגר ובאולם החדש, יועמדו שלוש במות חיצוניות נוספות המפוזרות במתחם הפסטיבל, אשר ישמשו צעירים מבתי ספר למוזיקה ומתנ"סים כמו גם הרכבים צעירים בראשית דרכם להשמיע את קולם ונגינתם לאוזניהם של מבקרי הפסטיבל ועוברי אורח הנמל ללא תשלום. 

בין האמנים שיופיעו בפסטיבל- בובי מק'פרין, רג'ינה קרטר, החברים של נטאשה, דנילו פרץ (אין קרבה משפחתית למשה), דניאלה מרקורי הברזילאית, שלמה גרוניך במופע משותף עם שלומי שבן ועוד.


בובי מק'פרין בלהיט המאוד לא מייצג שלו


דניאלה מרקורי באווירת הקרנבל

 

תגובות
אין תגובות למאמר