כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מוסר תשלומים?

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.03.2012
/ 9:40

חברת 'שטרית מדיה גרופ', בבעלותה של רות שטרית, הפיקה ביולי 2011 כנס עבור 'מגה הריבוע הכחול' שהתקיים בגני התערוכה בתל אביב. וואו, אתם בטח אומרים לעצמכם, זה היה מזמן. למה נזכרנו פתאום לכתוב על זה?

מסתבר שאף על פי שהאירוע התקיים לפני למעלה משבעה חודשים, מספר ספקים מחכים עדיין לתשלום עבור השירותים שנתנו לחברת ההפקה. ביניהם- חברת 'מיינט' שסיפקה שירותי רישום ותיוג ממוחשבים, חברת 'דיילי איוונטס' וחברות נוספות. לכמה מהספקים, שהוזמנו לעבודה בדקה ה-90 ולקחו אותה על עצמם בלי הזמנת עבודה מסודרת בשל קוצר בזמן, נמסר מ'שטרית מדיה גרופ' שבלי הזמנת עבודה לא יקבלו תשלום.

לפי חישוב מהיר, גובה החובות של החברה לספקים עמד עד הימים האחרונים על סכום העולה על 50,000 שקלים. מסתבר שבימים האחרונים, אחרי שהתחילו להגיע ל'שטרית מדיה גרופ' שאלות בנושא מצד העיתונות, הכסף הועבר לספקים באופן מיידי.

למרות שמהחברה נמסר שתרבות התשלומים שלהם היא בלי דופי ושהספקים שלא קיבלו תשלום הועסקו על ידי מפיקי משנה ללא ידיעתם, דבר מעלה פעם נוספת את אחת המחלות היותר קשות בענף. הרי זו לא הפעם הראשונה, ובודאי שלא האחרונה בה אנחנו שומעים על מקרה כזה. מה אפשר לעשות כדי להימנע מסיטואציות לא נעימות כאלה? לצערנו, אין נוסחת פלא שתוכל להבטיח שתקבלו את כספכם בזמן.
תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  יש פתרון
2.  גם קוקה קולה מתחמקת