כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת 'אריאל ועדיאל' מתרחבת פעם נוספת

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.02.2012
/ 9:55

חברת האטרקציות והפעלות לאירועים 'אריאל ועדיאל' נוסדה בשנת 1996 על ידי עדי רוזנבוים ואריאל גוטגליק. במהלך השנים ביצעו השניים מהלכים שונים על מנת להרחיב את הפעילות שלהם בענף, ובשבועות האחרונים גונבה לאוזנינו שמועה על מהלך נוסף בכיוון. תפסנו את עדי רוזנבוים לשיחה כדי לשמוע קצת יותר.

"רכשנו את חברת 'מגע ידיים'- חברה גדולה וותיקה שנמצאת 13 שנים בשוק. החברה נותנת פתרונות של מסאג'ים וטיפולים אלטרנטיבים לאירועים. צירפנו אותם לשירותינו על מנת לתת עוד מענה במגוון הפעילויות הרחב שאנחנו נותנים. שניים מהשותפים בחברה נשארו לעבוד איתנו- יורם צור יהיה מנהל תיקי לקוחות של 'אריאל ועדיאל' ואיתי מנדל הוא כיום מנהל תחום 'מגע ידיים' בחברה שלנו.

ל'מגע ידיים' יש מוניטין מאוד טוב בתחום שלה, וזה גם מכניס אותנו לתחום שאנחנו פחות נמצאים בו, אבל יכול לתת מענה רחב לכלל הלקוחות שלנו, שבעצם ישתמש גם בנו וגם ב'מגע ידיים' באירועים, דבר שיכול לחסוך גם להם וגם לנו הרבה מאוד. גם כסף וגם התעסקות.

אתם תתנו חבילות מוזלות למי שיישתמש במגוון שלכם?
 
באופן טבעי, בכל אירוע שיהיה גם ציוד של 'אריאל ועדיאל' וגם של 'מגע ידיים', מאחר והלוגיסטיקה משותפת - הכל יוצא מאותם האנגרים, מאותו מרכז לוגיסטי, צוות ההקמה הוא אותו צוות הקמה - אנחנו יכולים לחסוך ללקוח. בוודאי כסף ובוודאי התעסקות. מה שאנחנו חוסכים לעצמנו אנחנו חוסכים ללקוח. זה אחד הרעיונות והכיוונים ששאפנו אליהם במהלך הזה.
 
 
לא קנינו את 'מיינסקרין', אלא עשינו מעין מיזוג איתם. עשינו ניסיון כדי לראות אם זה תחום שאנחנו יכולים להציעו ללקוחות שלנו, אבל הפרדנו כבר כוחות בחזרה. זה היה ניסיון פחות מוצלח. אני חושב שתחום המסכים והקרנות הוידאו הוא תחום מאוד מקצועי. המהלך לא תפס את התאוצה שקיווינו לה, גם בגלל שהוא פחות התאים בתפישה של הלקוחות שלנו אותנו. כנראה שזה פחות התחבר לשם שלנו.
 
ושוב, שנה אחרי אתם רוכשים את 'מגע ידיים'. האם זו מדיניות שלכם?
 
לפני שנתיים ביצענו מהלך ורכשנו את חברת 'לונה כיף' שהיא היתה חברה מתחרה שלנו. אחרי שהם נכנסו אלינו וראינו שאחד ועוד אחד נותן לנו שלוש, הבנו שאלה מהלכים שצריכים לבוא כדי לחזק אותנו בשוק. אחרי שהמהלך הזה צלח, מהלך שהיה בעיקרו התרחבות עומק- כי זו בעצם חברה שנתנה שירותי שזהים לשלנו, החיבור עם 'מגע ידיים' הוא מה שנקרא התרחבות לרוחב. אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה מדיניות, אבל אלה מהלכים שאנחנו רוצים שיקרו.
 
אתה חושב שאנחנו נראה מהלכים דומים בעתיד, שלכם או של חברות אחרות?
 
אנחנו לא שוללים שום דבר. אין לנו שום דבר על הכוונת, אבל החיים לימדו אותנו שלפעמים ההזדמנויות נקרות בדרך בלי שנתכנן אותן. הראש פתוח.אני לא מכיר עוד חברות בשוק שלנו שעושות מהלכים כאלה. לא שמעתי על איזה הם מיזוגים או רכישות בתחום. אני יודע להגיד לך מה אנחנו עושים.
תגובות
אין תגובות למאמר