כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מלחמת גוג ומגוג בטקס האוסקר

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.02.2012
/ 9:00

לפני מספר שעות הסתיימה הפקת ההפקות - אירוע האירועים - טקס הטקסים. כל מ שנחשב למשהו או שחושב שהוא משהו בתעשיית הקולנוע האמריקאית הגיע לטקס פרסי האוסקר שנערך בלוס אנג'לס.

פורטל 'מפיק' עונב עניבת פרפר ומתחכך באבק כוכבים.

מה היה לנו בעצם בטקס האוסקר? הרבה חליפות טוקסידו שחורות, שמלות מעצבים נוצצות, שטיח אדום אחד ומעט מאוד הפתעות. זה התחיל עם בדיחות הקרש הקבועות של בילי קריסטל שידע פעם להצחיק, אבל מתישהו במהלך השנים הפך לדודה פולניה. כנראה שאנשי האקדמיה למדו מטעויות העבר והחזירו את קריסטל לבמה בפעם השביעית כדי להימנע מהפתעות לא נעימות בסגנון ג'ון סטיוארט שהנחה את הטקס ב- 2008 או משעמומון סטייל ג'יימס פראנקו שהנחה את הטקס של שנה שעברה.

באופן מאוד לא מפתיע, הסרטים 'הארטיסט' ו'הוגו' היו המנצחים הגדולים של הלילה הזה, עם חמישה פסלונים מוזהבים כל  אחד. 'הוגו', סרטו של מרטין סקורסזה, הגיע לטקס עם 11 מועמדויות, בעוד 'הארטיסט', הסרט האילם שזכה להצלחה בכל העולם וגם בטקס הנחשב. בכל זאת, לא כל יום מקבלים את פרס 'הסרט הטוב ביותר'.

אבל בסופו של דבר, הסיבה האמיתית שטרחנו לצפות בטקס הארוך הזה היתה המלחמה הגדולה. מלחמת גוג ומגוג של האוסקר. ישראל נגד אירן בתחרות על פרס הסרט הזר. סרטו של יוסי סידר 'הערת שוליים' התמודד מול הסרט האירני 'פרידה' והפסיד. אין מה לעשות, אנחנו מקווים שכמו שאומר הפתגם - קשה באימונים קל בקרב.


המנצח הגדול של האוסקר


אולי בשנה הבאה - 'הערת שוליים'
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  אחמדאינאג'אד יא כלב