כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הערות על השקת 'GALAXY NOTE'

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
26.02.2012
/ 12:30
אירוע ההשקה למכשיר 'SAMSUNG GALAXY NOTE' שהתקיים היום בתל אביב היה אמור להיות יום חגם של אנשי השיווק של 'פרטנר'. כינוס של לקוחות מאושרים שיגיעו לארוחת בוקר חביבה, יתרשמו מהיכולות של המכשיר החדש, ואחרי פרזנטציה מאת נציגי החברה ואנשי 'סמסונג ישראל', יצאו לאוויר העולם ויפיצו את הבשורה בקרב חבר מרעיהם.
 
הם לא לקחו בחשבון את האפשרות שאותם לקוחות יגיעו בבוקר יום ראשון ל'RIVE SIDE' שב'מרכז דניאל לחתירה' בתל אביב לא יהיו כל כך מאושרים מהשירות שניתן להם בחברה, ושינצלו את ההזדמנות לאינטראקציה עם נציגיה כדי לשאול שאלות שקצת יהיה קשה להם לענות עליהן.
 
אחת השאלות היותר פופולריות שאנשי אורנג' ניסו להימנע מלענות עליה בפה מלא היתה בנוגע להפרשי המחירים בין קניית מכשירים ניידים דרך חברות הסלולר ובין מחירם בשוק- הפרש שיכול להגיע לשמונים אחוזים במקרים מסויימים. אחרי כמה גמגומים מעט מביכים על הבמה, והאשמת המסים, תמרנו בחברה הלאה לשאלה הבאה.
 
מבחינה ארגונית, אנחנו חייבים להודות, אין לנו שום תלונות על האירוע. הכל היה מאורגן היטב ומסודר לעלא ולעילא. הדיילות הנחמדות של אורנג' חיכו לנו בכניסה עם חיוך ענק, כשאחריו יכולנו ליהנות מארוחה קלה, ומי שבאמת רצה, יכול היה לתת לאחד משני הקריקטוריסטים שחיכו במקום לצייר את פרופילו על גבי המכשיר החדש משל היה בשאנז אליזה בגירסתו הדיגיטלית.  בסוף האירוע התקיימה הגרלה קצרה שבסופה זכו שני לקוחות מאושרים לצאת עם מכשיר 'NOTE' חדש.
 
לבד מהשאלות הקשות, אחד הדברים היחידים שהעיבו על האירוע היה אורכו. למעלה משעתיים וחצי בבוקר יום ראשון זה קצת יותר מדי לאנשים שצריכים להגיע אחר כך למשרד. עצה שלי לאנשי אורנג'- בפעם הבאה אל תפתחו פתח לשאלות, אם אתם לא רוצים לענות עליהן. כך גם האירוע יהיה קצר יותר וגם תצאו יותר נשכרים.
 
אירוע השקה SAMSUNG GALAXY NOTE
 
אירוע השקה SAMSUNG GALAXY NOTE
 
אירוע השקה SAMSUNG GALAXY NOTE
 
אירוע השקה SAMSUNG GALAXY NOTE
קריקטוריסטים 2.0
 
אירוע השקה SAMSUNG GALAXY NOTE
נמנעים משאלות קשות
(צילום: יואב שי)
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  לידיעת המעוניינים באורנג