כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פאזה נשית

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.02.2012
/ 13:15

כנס 'נשים ועסקים' של 'TheMarker' ועיריית תל-אביב, הוא מפגש שמביא אל קדמת הבמה נשות עסקים מובילות, יזמות ומנהלות בכירות. הכנס יעסוק השנה בנושאי יצרים ויצירה בעולם העסקי. הכנס מחבר נשים לעסקים, פותח את הראש, מאפשר נטוורקינג ומעודד שיח ועשייה נשית בזירה המרכזית במשק.

הכנס, אותו תפיק גם השנה חברת ההפקה והתוכן 'פאזה', יתקיים ביום שני, 5/3, כאשר חלקו הראשון ייערך ב'האנגר 11' בנמל תל אביב וחלקו השני יתחלק למפגשים במספר בתי עסק בנמל שיארחו את הכנס במתחמים שונים. 

את הכנס יפתח ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, שיישא דברי פתיחה, כשאחריו יעלו לנאום פרופ' דפנה יואל, מבית הספר למדעי הפסיכולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב, שתרצה בנושא: 'ורוד זה צבע של בנות? האם יש מוח גברי ומוח נשי?'; ד"ר אמאל איוב, מנכ"ל מטאלו-טרפי, שתרצה בנושא: 'איך להצליח על אף החסמים?'; ורבים ורבות אחרים.
 
הפתעות נוספות שמחכות לבאות הכנס- מפגש אינטימי עם נשים יוצרות בהשתתפות הזמרת והיוצרת יהודית רביץ, האמנית סיגלית לנדאו, הרקדנית והכוריאוגרפית שרון איל והסופרת והעורכת צוריה שלו; כיתות אמן ומפגשים אישיים עם הבימאית יוצרת 'מעושרות' אורנה בן דור,
מנכ"ל גיתם, מיכל המאירי ועוד.

 

תגובות
אין תגובות למאמר