כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'ון מלקוביץ' צפוי להופיע בפסטיבל אילת ב-2013

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.02.2012
/ 15:40
במסיבת עיתונאים שהתקיימה השבוע (13.2) במלון ישרוטל טאוור, לקראת 'פסטיבל אילת הבינלאומי השביעי למוסיקה קאמרית', תיאר מנכ"ל הפסטיבל, לאוניד רוזנברג, את אירועי הפסטיבל ונתן הצצה לשנה הבאה, בה מתוכנן לקחת חלק השחקן ההוליוודי ג'ון מלקוביץ'.
תקציב הפסטיבל השנה יעמוד על 2,500,000 שקל.

רוזנברג סיפר על תומכי הפסטיבל והדגיש את תרומתה הגדולה של עיריית אילת לקיומו זו השנה השביעית. עוד הוסיף כי השנה רשת ישרוטל מארחת את הפסטיבל ב'מלון הנסיכה', שנוסף לאחרונה לרשת.

אגב כך העניק רוזנברג הצצה ראשונה לקראת הפסטיבל השמיני, שיתקיים בשנת 2013, אז צפוי להגיע לארץ השחקן ג'ון מלקוביץ', זוכה פרס האמי, שמככב בהפקה עתירת השבחים 'הקומדיה התופתית' כרוצח סדרתי. ההפקה התאטרלית-מוסיקלית הועלתה לאחרונה בהצלחה רבה באירופה ובארצות הברית ובין היתר לוקחת בה חלק זמרת הסופרן הישראלית-איטלקית קלייר מגנאג'י, שתשתתף בפסטיבל גם השנה.

כמו כן הדגיש רוזנברג הדגיש את תפקידו החינוכי של הפסטיבל, שמביא סטודנטים מכל רחבי העולם  לסדרה של כיתות אמן עם הסולנים הגדולים של הפסטיבל וחושף את תלמידי המוסיקה באילת ואת הקהל המקומי לגדולי המוסיקאים בעולם.

פסטיבל אילת השביעי יתקיים בין התאריכים 11-17 לחודש מרץ ויהנה מתמיכתם של 'קרן ארניקה', עיריית אילת, משרד התרבות, משרד התיירות, משרד החוץ, המשרד לפיתוח הנגב והגליל, תכנית הביי ארטס של המועצה הבריטית ובנק הפועלים.

מייסד, מנכ"ל הפסטיבל ומנהל אמנותי: לאוניד רוזנברג

הפקה: 2b vibes

יחסי ציבור: קרוסלה ניהול אמנים ויח"צ

 

תגובות
אין תגובות למאמר