כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידה חדשה תנסה ללמד אתכם לעשות כסף מאמנות

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.02.2012
/ 11:15

בתאריך 21/3 תתקיים לראשונה בישראל 'הועידה לאמנות, אספנות ופיננסים'. הוועידה תתקיים בתיאטרון הבימה שבתל אביב ביוזמתן של שירי בן ארצי ואיה שהם, יזמיות אמנות ובעלות הגלריה החדשה 'ARTSTATION' לאמנות עכשווית. הוועידה תספק זירה למפגש בין הקהל לבין מגוון הגורמים הפעילים בשוק האמנות ותאיר את הפיכתן של יצירות אמנות לאפיק השקעה אלטרנטיבי. 

כמו כן, הועידה תספק מידע על האספקטים הפיננסיים של עולם האמנות והמגמות הגלובליות המובילות אותו לקהילת אנשי האמנות והעסקים של ישראל.

מטרות הוועידה: לחזק את שוק האמנות הישראלי כזירה עסקית בעלת חשיבות לכלכלה המקומית, לספק מידע חיוני וכלים על מנת להפוך לאספן ולהשקיע פעיל בשוק האמנות, להכיר את הביצועים של אמנות לעומת אפיקי השקעה קונבנציונאליים, להפוך לנקודת מפגש מקצועית וזירת פעילות לקהילת האמנות וקהילת העסקים, ולחשוף רעיונות וכיוונים חדשים בשוק האמנות המקומי הגלובלי.

אל הועידה, שמיועדת לאנשים המתעניינים בתחום האמנות מכל הקשת העסקית, יגיעו דוברים בעלי שם מקהילת האמנות והעסקים הבינלאומית והישראלית והיא תספק מידע על מבנהו של עולם האמנות, תסקור את מצבו הנוכחי של שוק האמנות המקומי והגלובלי ותעניק למשתתפיה כלים וידע, על מנת להפוך להיות  שחקנים  פעילים  בזירה העסקית הזאת. הועידה תבחן את כוחה של האמנות כאפיק השקעה אלטרנטיבי ותחשוף כלים פיננסים  חדשים המספקים דרכים יצירתיות להשקעות אלו. הועידה תעניק למשתתפיה הצצה לכוחות הפנימיים בשוק הסגור והמעורפל יחסית, והבנה של המגמות השולטות בעולם האמנות.

בין משתתפי הוועידה: פרופ' מיכאל מוזס, יוצר מדד האמנות 'Mei & Moses Index', אוליבר ברקר, סגן נשיא 'סות'ביס אירופה', רבקה סקר, יו"ר סותביס ישראל ויו"ר ארטיס, ג'יימס סניידר מנכ"ל מוזיאון ישראל, בן קלארק, דירקטור בכיר 'כריסטיס אירופה', ודוברים בכירים נוספים מהארץ ומהעולם.

לוקחים חלק באירוע ואינכם מופיעים? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר