כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תמונות מצ"ב- אירוע לקוחות 'ארטרא'

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.02.2012
/ 11:00
חברת ההפקות 'ארטרא' קיימה בחודש שעבר אירוע ללקוחות החברה במלון 'רויאל רימונים' ים המלח.

מאה לקוחות, מחליטנים בנושא הכנסים והארועים מתעשיית הייטק והטכנולגייה ותחום הרפואה והאקדמיה השתתפו בסופשבוע בו חשפה 'ארטרא' את לקוחותיה למגוון אפשרויות הבילוי, האירוח והכנסים שמציעה החברה. 

האירוע, שנמשך שלושה ימים, החל בחמישי אחר הצהרים בקבלת פנים חלבית עשירה במלון, משם יצאו המשתתפים לאירוע 'פנטזיה במדבר'. במהלך ההליכה המדברית, הבזיקו זיקוקים שיצרו מפל אש והאירו את כל האזור, עד שהתגלה אוהל בדואי באמצע המדבר, מעוצב כמו מסעדת יוקרה. 

את שישי התחילו המשתתפים בסיור במצדה, שאחריו יכלו לבחור בין שני מסלולים- סיור חקלאות וגבולות או סדנת קרמיקה באש ועשן. בהמשך, נערכה פרזנטציה של המארחים בה מנכ"ל 'ארטרא', ליאור גלפנד, פרש בפני האורחים את התוכניות והיעדים של החברה וחשף את הלוגו החדש של החברה בסרטון תדמית מרשים. שמוליק צוראל, מנכ"ל 'התאחדות המלונות בישראל', חשף בדבריו את ההחלטות האחרונות שהתקבלו בממשלת ישראל בתקווה לעצור את תופעת עליית פני ים המלח ופעולות קציר המלח שהחלו לאחרונה באזור על מנת להציל את פנינת עולם יקרה זו.

ערב שישי הסתיים באירוע 'ערב בלבן - טעימות ספא לילי', בו יכלו המשתתפים ליהנות מערב פרטי שכלל טיפולים, שחיה בבריכות המלח, טבילה בג'קוזי, מופע מוסיקאלי וריקודים. 

היום האחרון, יום שבת, היה היום האתגרי וכלל טיול אופנים, טיול ג'יפונים או טיול רגלי. לאחר יומיים וחצי מלאים בחוויות, אירועים, היכרות בין המשתתפים, הסתיים סוף השבוע בקוקטייל פרידה במלון.

אירוע לקוחות ארטרא

אירוע לקוחות ארטרא

אירוע לקוחות ארטרא

(צילום: ניר שמול)

מועצה אזורית תמר 

רשת מלונות רימונים 

הפקה: ארטרא

קייטרינג: Freestyle 

ביצוע: קרקל 

עיצוב: דפני שפירא


צילום: ניר שמול

שילוט: סוקניק

דפוס: דפוס מויאל

רישום: eventact
תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  איזה מלון זה היה?
2.  כתוב בשורה הראשונה