כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מוצר שיווקי חדש לחברות מהענף

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.02.2012
/ 10:30
פורטל 'מפיק' משיק מוצר שיווקי חדש - הפקה, כתיבה והפצה של ניוזלטר ממותג ללקוחות פוטנציאליים.

יותר ויותר חברות מבינות את הערך השיווקי של ניוזלטר, הנשלח ללקוחות החברה. זו דרך מכובדת ואפקטיבית לשמור על קשר רציף עם לקוחות החברה ולקוחות פוטנציאלים ולעדכן אותם על מוצרים, שירותים ומבצעים מבלי להתפש כ'נודניקים'.

ניוזלטר תקופתי שעשוי נכון, מאפשר להגדיל את כמות הפניות היזומות מלקוחות, להגדיל את מאגר הלקוחות ולהפיץ מידע על מוצרים ומבצעים באופן מיידי.

פורטל 'מפיק' מציע, במסגרת החבילה החדשה, תכנון, עיצוב, כתיבה ובניית ניוזלטר רב פעמי בשילוב מערכת ניהול המאפשרת לשלוח בכל מהדורה ניוזלטר ממותג עם טקסטים ותמונות משתנות. הניוזלטר בנוי באופן המאפשר לו להגיע לכמה שיותר תיבות דואר מבלי להחסם בדרך.

על כך ניתן להוסיף שירותי כתיבה וניסוח שיווקי ושרותי דיוור אלקטרוני חכמים לרשימת התפוצה של בית העסק. רשימת המדוורים מאוחסנת במערכת מאובטחת ביותר המגובה באופן אוטומטי, ומאפשרת לקבל דוחות סטטיסטיים מפורטים על ביצועי הדיוור האלקטרוני: אחוזי פתיחה, מיילים חוזרים ונתוני הקלקות - ניתן לדעת את כמות וזהות האנשים שפתחו את הניולזטר ולשלוח אליהם דיוורי המשך.

פיצ'רים נוספים של הניוזלטר הם- קצב שליחה גבוה, תמיכה אוטומטית בבקשות להסרה מהמאגר, טיפול אוטומטי בכתובות מייל כפולות, שיעורי עבירות גבוהים תוך תאימות מלאה למסנני דואר זבל ושמירה על קשרים הדוקים עם ספקיות האינטרנט, שרת דואר חיצוני יעודי, מעקב צמוד של מומחה ויתרונות רבים נוספים.

תגובות
אין תגובות למאמר