כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עדלאידע בסימן תשעים שנים לרמת השרון

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.01.2012
/ 13:10

'העדלאידע של השרון' חוגגת יומולדת תשעים לעיר רמת השרון בהפקה חגיגית שתתקיים בתשיעי למרץ.

השנה תתקיים העדלאידע בסימן 'פורימולדת', מסיבת יומולדת ענקית ומלאת הפתעות למבקרים. העדלאידע החגיגית תחל בהפנינג יומולדת לאורך רחוב אוסישקין, שיכלול חמש במות בידור: במת ילדים שתארח את כוכבי הילדים שי ורועי במופע 'מותק של יומולדת', ולאחר מכן מופעי מחול של מיטב הלהקות המקומיות. שתי במות מוסיקה של הרכבים מוזיקליים מקומיים, במה של להקת העבריים מדימונה, ובמה אפריקאית מיוחדת.

לצד הבמות יתקיימו מופעי רחוב מרהיבים של אקרובטים, מתופפים, ריקודי קפוארה, התעמלות קרקע, בובות ענק מחופשות למגוון דמויות  ועוד.

התהלוכה תצא לדרך עם מגוון מיצגים, ביניהם מיצג עוגות שיורכב מתפאורה של עוגות וקצפת, מיצג תזמורת שיורכב מלהקה של פנטומימאים, מיצג ליצנים שיורכב מתפאורה של קרקס וזירת משחקים עם קרוסלה, ורבים אחרים.

בעדלאידע יצעדו כ- 1,200 צועדים שברובם שייכים ללהקות מחול מקומיות וחיצוניות. הם יבצעו קטעי ריקוד לצלילי מוסיקת יומולדת וירקידו את הקהל.

העדלאידע תגיע לשיאה כשראש העירייה, איציק רוכברגר, יארח את המבקרים ויוביל את התהלוכה לצד חברי המועצה כשהם רכובים על ריקשות אופניים מקושטות ומחופשים בתחפושות ססגוניות. במהלך נסיעתו הוא יחלק מתנות למבקרים.

העדלאידע מופקת ע"י המחלקה לתרבות ואירועים בעיריית רמת השרון, בניהולו של אלי שגיא.

מנהל  אמנותי: ג'קי בכר.

עדלאידע רמת השרון

עדלאידע רמת השרון

(צילום: ליאור קורן)

תגובות
אין תגובות למאמר