כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

באנו, ראינו, שתינו. תערוכת הבירות BEERS 2012

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
11.01.2012
/ 12:35

תערוכת הבירות BEERS 2012 נפתחה אתמול (10/1) בהיכל נוקיה בתל אביב. יצאנו לתור את הדוכנים ולטעום משלל הבירות שמוצגות בה. כן, אנחנו יודעים, זאת עבודה מלוכלכת, אבל מישהו צריך לעשות אותה.

השעה היא שעת צהריים מוקדמת. אנחנו מגיעים להיכל נוקיה קצת לפני השקיעה ונרשמים בקבלה. קצת מוקדם לנו לשתות כי עדיין מואר בחוץ, אבל אנחנו מחליטים לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו. כדי לקבל מושג אמיתי על הבירות שנטעם, לקחתי איתי שני חובבי בירות מקצועיים לסיבוב טעימות. התובנות? בהמשך.

נתחיל מהכניסה. מיד כשנכנסנו תקפו אותנו דיילות של המגזין 'בלייזר' וניסו לשכנע אותנו להצטלם לשער של המגזין. רעיון נחמד, ואולי היינו מסכימים אם הן היו מחכות שנעשה סיבוב בתערוכה. הרי כולם יודעים שאין כמו בירה או שתיים כדי לשכנע גם אנשים מיושבים בדעתם לעשות דברים מטופשים.

אז אחרי הפספוס הגדול שלנו להתפרסם בגדול, המשכנו לעבר הדוכנים. מסתבר שישראל היא מעצמת בירות לא קטנה. לצד המבשלות הגדולות והבירות המיובאות, מצאנו את עצמנו מתמוגגים דווקא מבירות הבוטיק שצצו בשנים האחרונות תחת כל עץ רענן.

אם בוחנים את הדוכנים, אפשר לחשוב שהימים הם ימי היובש בארצות הברית, וכל אדם שני מייצר לעצמו בירה במרתף. טעמנו בירות מהצפון ומהדרום, ממזרח ומערב, מהשפלה וממישור החוף, ממטולה ומירושלים. היו שם חברות גדולות ובינוניות ואפילו אנשים פרטיים שמכינים את הבירה שלהם בכמויות קטנות ומנסים את מזלם בשיווק עצמי.

אין מה להגיד. חלק מהבירות היו באמת טעימות. שני הטועמים שלי הסכימו ביניהם שיש משהו בייצור הביתי שנותן לבירה את הטיפול העדין והאוהב של היצרן, ואין ספק שלפעמים מרגישים את ההבדל הזה בטעם. מצד שני, יש הרבה מאוד בירות שלא הצלחנו לשתות.

בסופו של דבר, יצאנו מהתערוכה עייפים אך מרוצים וקצת מתנדנדים.

התערוכה פתוחה גם היום לקהל הרחב.

BEERS 2012

BEERS 2012

BEERS2012

(צילום: יואב שי)

לתמונות נוספות בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

הפקה: סטודיו בן-עמי

ייעוץ מקצועי: שחר הרץ (ביר אנד ביונד)

מיקום: היכל נוקיה

יחסי ציבור: דורית שמואלי

לקחתם חלק בהפקה ואינכם מופיעים? ספרו לנו

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר